Olomouc B – FKM Vysočina Jihlava 0:1 (kon.) | Hulín – Hlučín 5:0 (kon.) | Ostrava B – Zábřeh 1:3 (kon.)
Brno jun. – Uničov 0:1 (kon.) | Slovácko B – Břeclav 1:3 (kon.)
FC Baník Ostrava B
1:3 (1:3)
FK Sulko Zábřeh
Středa 06.06.2012, 17:00 • TJ Sokol Vřesina, Vřesina u Ostravy • Moravskoslezská fotbalová liga

29
    Baník právě vstřelil branku!
    Ihned po vystřídání brankářů vybojoval rohový kop Velner. Na jeho centr si naskočil blonďatý MAREK ŠIMÁČEK a koriguje stav zápasu.

26
    Zábřeh právě vstřelil branku!
    O minutu později napřahuje dokonce z dobrých pětadvaceti metrů obránce MARTIN ŠALAMOUN a střela krásně zaplouvá k levé tyči brankáře Baníku. Obě branky dělilo od sebe asi půl minuty!

25
    Nádhernou ránu ze dvaceti metrů poslal do šibenice bezmocného Matějky hostující MARTIN BAČÍK.

7
    Jako blesk z čistého nebe dává vedoucí gól hostí TOMÁŠ BALCÁREK po zaváhání domácí obrany. Zábřežští se dostali prakticky poprvé do šance a proti Matějkovi byli úspěšní.