Zahajovací ceremoniál | (kon.) | | | Celodenní přehled tenisových zápasů | (kon.) |
Military družstva - drezura | Austrálie (kon.) | | | Military jednotlivci - drezura | Ingrid Klimkeová (GER) (kon.) |
Do 48 kg (ženy) | (kon.) |
Do 60 kg (muži) | Arsen Galstjan (kon.) | | | Do 48 kg (ženy) | Sarah Menezes (kon.) |
dvojka bez kormidelníka (ženy) | (kon.) | | | Párová čtyřka (ženy) | (kon.) |
Osma - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Dvojskif (muži) | (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka (muži) | (kon.) | | | Skif (muži) | (kon.) |
Skif (ženy) | (kon.) |
400 m polohový závod (muži) | Hagino (kon.) | | | 100 m motýlek - rozplavby (ženy) | Vollmerová (kon.) |
400 m volný způsob - rozplavby (muži) | Yang Sun (kon.) | | | 400 m polohový závod - rozplavby (ženy) | Beiselová (kon.) |
100 m prsa - rozplavby (muži) | Sprenger (kon.) | | | 4x100 m v.zp. - rozplavby (ženy) | Austrálie (kon.) |
400 m polohový závod - Finále (muži) | Lochte (kon.) | | | 100 m motýlek - semifinále (ženy) | Vollmerová (kon.) |
400 m volný způsob - Finále (muži) | Yang Sun (kon.) | | | 400 m polohový závod - Finále (ženy) | Shiwen Ye (kon.) |
100 m prsa - semifinále (muži) | Van der Burgh (kon.) | | | 4x100 m v.zp. - Finále (ženy) | Austrálie (kon.) |
Vzduchová puška 10 m - Kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Vzduchová puška 10 m - Finále (ženy) | Yi (kon.) |
Vzduchová pistole 10 m - Kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Vzduchová pistole 10 m - Finále (muži) | Jin (kon.) |
Individuální závod (muži) | Vítěz: Alexander Vinokurov (KAZ) (kon.) |
Týmová soutěž (muži) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (muži) | (kon.) | | | Zápasy ve skupinách (ženy) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (smíšená čtyřhra) | (kon.) | | | Taifuk Hidayat - Petr Koukal | 2:0 (kon.) |
Dvouhra (ženy) | (kon.) | | | Dvouhra (muži) | (kon.) |
Dana Hadačová - Miao Miao | 2:4 (kon.) |
Do 56 kg (muži) | (kon.) | | | Do 75 kg (muži) | (kon.) |
Víceboj jednotlivci - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Fleret, jednotlivci (ženy) | (kon.) |
Semifinále: Česko - Ukrajina | 0:3 (kon.) |
konec
400 m polohový závod - rozplavby (ženy)
Beiselová
Ondřej Krásný
1. Beiselová (USA)
2. Ye (CHN)
3. Hosszuová (HUN)
4. Li (CHN)
5. Belmoteová Garciová (SPA)
6. Mileyová (GBR)
7. Riceová (AUS)
8. Reverenzová (USA) (13:09:15)