Zahajovací ceremoniál | (kon.) | | | Celodenní přehled tenisových zápasů | (kon.) |
Military družstva - drezura | Austrálie (kon.) | | | Military jednotlivci - drezura | Ingrid Klimkeová (GER) (kon.) |
Do 48 kg (ženy) | (kon.) |
Do 60 kg (muži) | Arsen Galstjan (kon.) | | | Do 48 kg (ženy) | Sarah Menezes (kon.) |
dvojka bez kormidelníka (ženy) | (kon.) | | | Párová čtyřka (ženy) | (kon.) |
Osma - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Dvojskif (muži) | (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka (muži) | (kon.) | | | Skif (muži) | (kon.) |
Skif (ženy) | (kon.) |
400 m polohový závod (muži) | Hagino (kon.) | | | 100 m motýlek - rozplavby (ženy) | Vollmerová (kon.) |
400 m volný způsob - rozplavby (muži) | Yang Sun (kon.) | | | 400 m polohový závod - rozplavby (ženy) | Beiselová (kon.) |
100 m prsa - rozplavby (muži) | Sprenger (kon.) | | | 4x100 m v.zp. - rozplavby (ženy) | Austrálie (kon.) |
400 m polohový závod - Finále (muži) | Lochte (kon.) | | | 100 m motýlek - semifinále (ženy) | Vollmerová (kon.) |
400 m volný způsob - Finále (muži) | Yang Sun (kon.) | | | 400 m polohový závod - Finále (ženy) | Shiwen Ye (kon.) |
100 m prsa - semifinále (muži) | Van der Burgh (kon.) | | | 4x100 m v.zp. - Finále (ženy) | Austrálie (kon.) |
Vzduchová puška 10 m - Kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Vzduchová puška 10 m - Finále (ženy) | Yi (kon.) |
Vzduchová pistole 10 m - Kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Vzduchová pistole 10 m - Finále (muži) | Jin (kon.) |
Individuální závod (muži) | Vítěz: Alexander Vinokurov (KAZ) (kon.) |
Týmová soutěž (muži) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (muži) | (kon.) | | | Zápasy ve skupinách (ženy) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (smíšená čtyřhra) | (kon.) | | | Taifuk Hidayat - Petr Koukal | 2:0 (kon.) |
Dvouhra (ženy) | (kon.) | | | Dvouhra (muži) | (kon.) |
Dana Hadačová - Miao Miao | 2:4 (kon.) |
Do 56 kg (muži) | (kon.) | | | Do 75 kg (muži) | (kon.) |
Víceboj jednotlivci - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Fleret, jednotlivci (ženy) | (kon.) |
Semifinále: Česko - Ukrajina | 0:3 (kon.) |
Zlato – Itálie
(Michele Frangilli, Marco Galiazzo, Mauro Nespoli)
Stříbro – Spojené státy americké
(Brady Ellison, Jake Kaminski, Jacob Wukie)
Bronz – Jižní Korea
(Im Dong-Hyun, Kim Bubmin, Oh Jin-Hyek)
Spojené státy
Brady Ellison, Jake Kaminski, Jacob Wukie
Itálie
Michele Frangilli, Marco Galiazzo, Mauro Nespoli
Itálie postupuje do finále, Mexiko bude hrát o bronz.
Spojené státy postupují do finále, Jižní Korea bude hrát o bronz.
Mexiko postupuje do semifinále.
Itálie postupuje do semifinále.
Spojené státy postupují do semifinále.
Jižní Korea postupuje do semifinále.
16:00 Jižní Korea – Ukrajina
16:25 Japonsko – Spojené státy
16:50 Čína – Itálie
17:15 Mexiko – Francie
Mexiko postupuje do čtvrtfinále.
Itálie postupuje do čtvrtfinále.
Japonsko postupuje do čtvrtfinále.
Ukrajina postupuje do čtvrtfinále.
Pokud bude po hlavní části skóre nerozhodné, každý muž vyšle jeden další pokus. Když ani toto kritérium nerozhodne, pak zvítězí tým, který bude mít na kontě víc pokusů v nejmenší výseči těsně kolem středu.
Na druhém místě skončil s uctivým odstupem 66 bodů tým Francie, těsně následován Čínou a Spojenými státy. Právě první čtyřka si zajistila přímý postup do čtvrtfinále, ostatních osm celků čeká ještě osmifinálové kolo.