Šamorín – Dubnica 0:2 (kon.) | L. Mikuláš – R. Sobota 2:1 (kon.) | Bardejov – Dolný Kubín 1:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2:1 (0:1)
MŠK Rimavská Sobota
sk Sobota 28.07.2012, 17:30 • FŠ Liptovský Mikuláš • MONACObet liga

77
    Striedanie v mužstve hostí. Ihrisko opúšťa Čertík nastupuje Kobol.

73
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domácim sa podarilo otočiť zápas, k odrazenej lopte sa dostal IVAN LIŠIVKA, ktorý z väčšej vzdialenosti napálil loptu z prvej ľavej tyči.

65
    Domácim sa podarilo vyrovnať, Balluch si potiahol loptu po pravej strane odkiaľ poslal prízemnú loptu do 16-tky odkiaľ z prvej zakončoval TOMÁŠ LABUN!

58
    Čo teraz nedal Liptovský Mikuláš. Tomko sa dostal do súboja 1 na 1. Jeho strela pred brankárom skončila tesne vedľa pravej tyče.

54
    Prvé striedanie v tíme Rimavská Sobota, ihrisko opúšťa Lupták, ktorý v dnešnom zápase mal byť na lavičke náhradníkov, ale na poslednú chvíľu sa rozhodlo, že nastúpi v základe. Tohto hráča v 54. minúte strieda Vargic.

52
    Záverečné striedanie v tíme Liptovského Mikuláša ihrisko opúšťa Ďungel, nastupuje Balluch.

45
    V závere prvého polčasu prichádza žltá karta pre Zvaru.

31
    Rimavská Sobota dala gól!
    Práve sme svedkami prvého gólu, ktorý zaznamenali hostia po chybe obrancu Janca, ktorý nebol v súboji príliš dôrazný. Následne sa LUKÁŠ MIGAĽA dostal do zakončenia a lopta preletela okolo pravej tyči.

27
    Už druhé striedanie domáceho tímu v prvom polčase z ihriska odchádza Rezer, nastupuje Popik.

20
    Daško dostáva žltú kartu po tom čo fauloval súpera, ktorý už išiel skoro do gólovky!

18
    Ešte v prvom polčase sa rozhodol Peter Kurej vystriedať vo svojom tíme. Ihrisko opúšťa Milan, nastupuje Tomko.

16
    Ďungel si sám pre seba vybojoval loptu, ihneď si ju posunul pred 16-tku odkiaľ vypálil nepríjemnú strelu, ktorá obletela ľavý vinkel.

14
    Parádna šanca Liptovského Mikuláša! Malú domov súpera vystihol Labun, ktorý sa dostal pred brankára, tam mohol zakončiť, ale ešte sa obtočil následne aj vystrelil, ale trafil brankára.