Nový Zéland - Austrálie 1:0 (kon.) | Nizozemsko - Belgie 3:0 (kon.)
Čína - Jižní Korea 4:0 (kon.) | Argentina - JAR 7:1 (kon.)
Velká Británie - Japonsko 4:0 (kon.) | Německo - USA 2:1 (kon.)
Nový Zéland - Austrálie

1:0

(1:0)

Neděle 29.07.2012, 09:30 • Riverbank Arena • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)
Sledujte:

Nový Zéland sice nezískal loni ani bod, nyní ovšem překvapil a výhra nad Austrálií ho může velmi motivovat do dalších zápasů. Naopak pro Australanky je to velká ztráta a boj o medaile se jim v tuto chvíli výrazně vzdálil. Jedinou branku utkání vsítila už ve 3. minutě Finlaysonová z trestného kopu. Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemné sledování olympijského programu. (11:00:10)

70:00
    Nový Zéland nakonec těsný náskok udržel a připisuje si velmi překvapivé a cenné vítězství!

68:58
    Austrálie se ale k ničemu dalšímu nemůže dostat!

67:59
    Nyní to zkusila Caseyová, jenže ani ona banku netrefila. Austrálie tlačí, jenže Nový Zéland brání opravdu výtečně.

67:39
    Australanky už nemají čas! Zbývají dvě minuty a po šanci ani vidu ani slechu!

66:15
    Oba týmy střídají, Austrálie má nyní na hřišti samé ofenzivvní síly.

64:24
    Do dobré pozice se tlačila Riversová, jenže ani její pokus se mezi tři tyče nevešel.

63:46
    Austrálie v plném počtu a konečně nyní přichází ten závěrečný tlak!

61:56
    I tak se Closeová dostala ke střele a branku míjí jen o pár centimetrů.

61:16
    Smithová vidí zelenou kartu a jde si odpočinout na dvě minuty, Austrálie opět v problémech.

59:48
    Austrálie nevyvíjí žádný tlak a v těchto chvílích je naprosto odevzdaná, do konce zápasu však nechybí už ani deset minut.

57:27
    Ažnyní je Cooperová na hřišti a Nový Zéland si může chvíli oddechnout.

57:13
    Ten brankou nekončí, Glynnovou vychytala Cronková.

56:00
    Nový Zéland sice hraje v oslabení, ovšem má výhodu trestného rohu.

54:58
    Australanky střídají stále častěji, čas se jim pomaličku krátí.

53:16
    Hezkou střelu vyslala Munroová, jenže jedna z bránících hráček míček včas zastavila.

53:09
    Oba výběry nyní spolu svádí taktickou bitvu, nicméně Nový Zéland je přeci jen o krůček napřed.

51:51
    Attardová je na hřišti a Austrálie je kompletní.

49:52
    Nový Zéland se stále nedostává k žádné střele a Austrálie toto oslabení nejspíše přežije.