Nový Zéland - Austrálie 1:0 (kon.) | Nizozemsko - Belgie 3:0 (kon.)
Čína - Jižní Korea 4:0 (kon.) | Argentina - JAR 7:1 (kon.)
Velká Británie - Japonsko 4:0 (kon.) | Německo - USA 2:1 (kon.)
Německo - USA

2:1

(2:0)

Neděle 29.07.2012, 22:15 • Riverbank Arena • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)
Sledujte:

Přeji dobrou noc a zítra se těším napočtenou u dalších onlajnů z XXX. Olympiády v Londýně. (23:45:02)

Zápas Němek s Američankami končí a s ním i dnešní olympijský program pozemního hokeje žen. První poločas přinesl převahu německého ženstva, které vstřelilo dva góly, ovšem soupeřky se nevzdaly a do závěrečných minut vkročily s velkým odhodláním, což jim však přineslo jedinou branku. Německo si tedy připisuje tři body a řadí se na třetí místo tabulky skupiny B.

70:00

69:40
    Pravděpodobně poslední útok Američanek. Míč se Frankové ani nedotkl.

69:01
    Poslední minuta zápasu. Míč v útočném pásmu Německa.

68:02
    Vypadá to, že Němky si již výhru pohlídají. Míč drží bezpečně na svých hokejkách.

66:49
    Němky začaly dobře bránit a nepouštějí soupeřky přes střed.

65:52
    Müllerová-Wielandová nyní alespoň zaběhla s míčem k americké brance.

65:01
    Posledních pět minut zápasu. Američanky mají stále navrch.

64:40
    O´donnellová zakládá přes střed hřiště další americký útok.

63:20
    Hraje se ve středu hřiště. Němky by si také rády vytvořily nějakou šanci, ale jejich soupeřky nyní hrají opravdu dobře.

62:22
    O´donnellová dorážkou z bezprostřední blízkosti neuspěla.

61:10
    Po krátkém výletu Němek do útoku se míč znovu vrací před Frankovou.

60:03
    Nicholsová neproměnila. Němky stále drží hubené vedení.

59:10
    A nyní mohlo být vyrovnáno! Míč nebezpečně poskakoval před brankou Německa. Z nedovolených zákroků bude trestný roh.

58:30
    Američanky se opět pokoušejí založit útok, zatím se nepodařilo projít přes střed.

57:02
    Ovšem neproměňuje.

56:42
    Německo má po delší době trestný roh.

55:04
    Američanky právě vstřelily branku!
    Spojené státy se dočkaly a snižují na rozdíl jediné branky. Po střele z trestného rohu se z dorážky prosadila LAUREN CRANDALLOVÁ.