Nový Zéland - Austrálie 1:0 (kon.) | Nizozemsko - Belgie 3:0 (kon.)
Čína - Jižní Korea 4:0 (kon.) | Argentina - JAR 7:1 (kon.)
Velká Británie - Japonsko 4:0 (kon.) | Německo - USA 2:1 (kon.)
Nový Zéland - Austrálie

1:0

(1:0)

Neděle 29.07.2012, 09:30 • Riverbank Arena • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)
Sledujte:

68:58
    Austrálie se ale k ničemu dalšímu nemůže dostat!

67:39
    Australanky už nemají čas! Zbývají dvě minuty a po šanci ani vidu ani slechu!

61:56
    I tak se Closeová dostala ke střele a branku míjí jen o pár centimetrů.

56:00
    Nový Zéland sice hraje v oslabení, ovšem má výhodu trestného rohu.

46:51
    Nový Zéland si začíná pěkně komplikovat situaci, Cooperová totiž vidí žlutou kartu a svůj tým oslabuje na dobrých deset minut!

36:46
    O střelu se pokusila Harrisonová, jedna z hráček Austrálie ale zabránila míčku spadnout do branky.

32:57
    V závěru poločasu mají Australanky šanci, budou zahrávat svůj druhý trestný roh!

26:57
    Velká šance Austrálie na vyrovnání, bude zahrávat trestný roh!

19:10
    Tentokráte ale Glynnová obranu Austrálie neprostřelila!

18:07
    Velká šance na zvýšení stavu, Nový Zélend má k dispozici výhodu trestného rohu!

15:21
    Nyní mohlo být srovnáno, Megan Riversová ale trefuje pouze tyčku.

11:50
    V dobré pozici se ocitla Australanka Nanscawenová, jenže těsně míjí branku!

2:19
    1:0 - Finlaysonová situaci využila a dává první branku tohoto turnaje! Nový Zéland je ve vedení.

1:31
    Hráčky Nového Zélandu se navíc dopustili faulu a bude to pro Austrálii zajímavý trestný roh!