Dvouhra (muži) (kon.) | Jiaduo Wu - Iveta Vacenovská 4:2 (kon.)
Dvouhra (muži)

Neděle 29.07.2012, 12:00Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

Werner SCHLAGER (AUT) vyhrává v šesté sadě 12-10 a raduje se z postupu po výsledku 4-2.

Bojan TOKIC (SLO) nakonec plní roli favorita a postupuje. Sedmou sadu vyhrál 11-8 a celkově vítězí 4-3.

FREITAS Marcos (POR) také neztratil ani sadu, v posledním dějství vyhrál 11-3 a po výhře 4-0 postupuje do dalšího kola.

Do dalšího kola postupuje Řek GIONIS, který v závěrečném setu vyhrál 11-9 a celkově 4-0 celý zápas.

ALAMIYAN Noshad (IRI) nakonec překvapivě vítězí! Rozhodující set získal v poměru 12-10 a raduje se z postupu po výsledku 4-3.

HE Zhiwen (ESP) dokonal skvělý obrat! Přestože v utkání prohrával už 0-3, pak dokázal čtyřmi sadami v řadě utkání otočit! Závěrečný set pro sebe získal v poměru 14-12 a zaslouženě postupuje po výsledku 4-3!

Daniel ZWICKL (HUN) vyhrává 5. sadu 12-10 a postupuje do dalšího kola po výsledku 4-1.

Andrej GACINA (CRO) lehce postupuje do dalšího kola! 4. set vyhrál 11-4 a celkově vítězí bez ztracené sady 4-0.

Skóre v zápase PRIMORAC Zoran (CRO) - LASHIN El-Sayed (EGY) se nakonec opět přehouplo na druhou stranu. Egypťan vyhrál rozhodující sadu 11-8, celkově pak 4-3 a raduje se z postupu do dalšího kola.

Dalším postupujícím je Kalinikos KREANGA (GRE), který vyhrál pátý set 11-8 a celkově se raduje z postupu po výsledku 4-1.

Britský stolní tenista k radosti domácích diváků postupuje dále! Pátou sadu vyhrál 11-9 a trochu překvapivě postupuje po výsledku 4-1.

CHEN Weixing (AUT) hladce postupuje! 4. set vyhrál 11-7 a celkově se raduje z výhry 4-0.

VANG to nakonec dokázal. Přestože dnes prohrával už 0-2, tak nakonec utkání otočil, šestou sadu pro sebe získal v poměru 12-10 a celkově vítězí 4-2.

Joao MONTEIRO nakonec utkání nezvládl. Šestou sadu prohrál 10-12 a dnes překvapivě končí. Z postupu se po výsledku 4-2 raduje William HENZELL .

Alexey SMIRNOV proklouzl do dalšího kola velmi lehce. 4. sadu vyhrál 11-9 a po výsledku 4-0 postupuje dále.

KIM Hyok Bong (PRK) vyhrál pátý set 11-7 a celkově 4-1.