Španělsko - Austrálie 13:9 (kon.) | Kazachstán - Řecko 4:11 (kon.)
Černá Hora - Srbsko 11:11 (kon.) | Rumunsko - Maďarsko 15:17 (kon.)
Velká Británie - USA 7:13 (kon.) | Itálie - Chorvatsko 6:11 (kon.)
Velká Británie - USA

7:13

(0:5, 3:3, 3:2, 1:3)

Čtvrtek 02.08.2012, 19:20 • Water Polo Arena • Olympijské hry - Vodní pólo (muži)
Sledujte:

Je tu konec utkání, ve kterém Britové sice přestříleli 33:25, ale zejména díky katastrofálne neproduktivní první čtvrtině prohráli 7:13. V jednu chvíli to vypadalo na zárodek dramatu, ale gól na 7:10 nebyl uznán a z protiakce kontrovali Američané jedenáctou brankou. Připisují si tak třetí výhru na turnaji, naopak Britové potřetí prohráli. To je pro dnešek vše, přejeme vám hezký zbytek dne a nezapomeňte, olympiáda ještě nekončí! (20:29:26)

8
    Američané patnáct vteřin před koncem v útoku.

A i gól. Výhodu využívá Parker a je to 7:13. Hala sympaticky jásá a mužstvo Britů též.

8
    Ještě stihneme vyloučení Smithe a přesilovku Britů.

8
    Oddechový čas pro mužstvo Velké Británie.

8
    Je tu poslední minuta dnešního utkání. Zahajuje ji Scott zákrokem proti ráně powerse.

7
    Scott nakonec nemusel zasahovat, Figes totiž soupeře odzbrojil.

6
    A ani James není na druhé straně úspěšný, Lapin působí hodně jistým dojmem.

6
    Mann po rychlé akci trefuje jen levou tyč.

6
    Parsonage minul.

6
    Britům už zřejmě dochází síly, nedostali se dlouho ke kloudné střele. Teď jim utekl míč.

5
    Naránu powerse si Scott sáhl, ale nedokázal ji zastavit, byla příliš prudká. 6:13.