Španělsko - Austrálie 13:9 (kon.) | Kazachstán - Řecko 4:11 (kon.)
Černá Hora - Srbsko 11:11 (kon.) | Rumunsko - Maďarsko 15:17 (kon.)
Velká Británie - USA 7:13 (kon.) | Itálie - Chorvatsko 6:11 (kon.)
Kazachstán - Řecko

4:11

(1:2, 0:4, 1:3, 2:2)

Čtvrtek 02.08.2012, 12:20 • Water Polo Arena • Olympijské hry - Vodní pólo (muži)
Sledujte:

Utkání končí jasnou výhrou Řecka, ti byli po tři čtvrtiny jasně lepším celkem a zaslouženě vítězí. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu a počtenou. (13:22:45)

8
    Poslední minuta se už spíše jen dohrává.

7
    Ti o něj přišli a poté útok soupeře a následná střela. Teď nemá brankář Řecka zcela čisté svědomí. 4:11. Střelcem je Rustam UKUMANOV.

7
    Do konce zbývají necelé dvě minuty. U míče jsou Řekové.

6
    Rustam UKUMANOV za obrovského povzbuzování publika brejk proměňuje. 3:11.

6
    Pozor, je tu brejk jeden na jednoho.

6
    Střelba z dálky i na opačné straně bazénu, vychytána.

5
    Pokus Kazachů o střelu z velké dálky. Brankář ji vyrazil ven. S tímhle nemá problémy.

3
    Poté jsme byli svědky delšího souvislého zámku Řeků a následně střely do tyče. Kazachstán je v této čtvrtině zatím naprosto bezzubý a je možné, že opět vyjde střelecky na prázdno.

3
    Řecko si bere oddechový čas.

3
    Řecký útočník vystihl jejich přihrávku mezi obránci a rozehrává rychlou akci.

3
    Kazachstán má míč na polovině soupeře.

2
    Teď musel zasahovat jejich brankář proti dorážce z blízka, nebezpečná akce.

2
    Kazachstánci hrají ty sudé čtvrtiny snad hůř než ty liché. Opět jsou bez střelby a vůbec se jim nedaří.

1
    A hned ze své první akce dává Řecko branku. Ioannis FOUNTOULIS dává svůj již pátý gól! 2:10.