Disk - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | 100 m př. - 1. kolo (ženy) | (kon.) |
Koule - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | 800 m - 1. kolo (muži) | (kon.) |
1500 m - 1. kolo (ženy) | (kon.) | | | Tyč - Finále (ženy) | Jennifer Suhrová (kon.) |
Koule - Finále (ženy) | Nadzeya Ostapčuková (kon.) | | | 200 m - 1. kolo (ženy) | (kon.) |
400 m př. - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 400 m př. - Finále (muži) | Felix Sánchez (kon.) |
3000 m př. - Finále (ženy) | Zaripovová (kon.) | | | 400 m - Finále (muži) | Kirani James (kon.) |
K1, 1000 m (muži) | van Koeverden (kon.) | | | C1, 1000 m (muži) | Goubel (kon.) |
K2, 1000 m (muži) | Gelle - Vlček (kon.) | | | K4, 500 m (ženy) | Polsko (kon.) |
Parkur jednotlivci - kvalifikace | Skelton (kon.) | | | Parkur družstva - 2. kolo | Velká Británie (kon.) |
Parkur družstva - FINÁLE | (18:00) |
Sprint - semifinále (muži) | (kon.) | | | Omnium - závod na jedno kolo (ženy) | Trottová (kon.) |
Sprint - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Omnium - závod na 20 km (ženy) | Wojtyrová (kon.) |
Sprint - Finále (muži) | Kenny (kon.) | | | Omnium - vylučovací závod (ženy) | Hsiao (kon.) |
Do 105 kg - Finále B (muži) | A. Plesnieks (LAT) (kon.) | | | Do 105 kg - Finále (muži) | Oleksiy Torokhtiy (kon.) |
Puška 50 m - tři polohy (muži) | Campriani (kon.) | | | Trap (muži) | Černogoraz (kon.) |
Týmy - semifinále (ženy) | Čína (kon.) | | | Týmy - semifinále (muži) | Čína, Jižní Korea (kon.) |
Do 51 kg - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
Do 75 kg - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Nad 91 kg - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Závody mužů | Laser: Slingsby (kon.) | | | Závody žen | Laser Radial: Xu (kon.) |
3m prkno jednotlivci (muži) | Zacharov (kon.) |
Kruhy - Finále (muži) | Arthur Nabarette Zanetti (Brazílie) (kon.) | | | Bradla - Finále (ženy) | Alja Mustafinová (Rusko) (kon.) |
Přeskok - Finále (muži) | Seon Hak Yang (Korea) (kon.) |
Dvojice - kvalifikace volná | (kon.) |
Řecko-římský do 60 kg | Naroozi (kon.) | | | Řecko-římský do 84 kg | Chugajev (kon.) |
Řecko-římský do 120 kg | Lopez Nunez (kon.) |
Nový Zéland - Německo | 0:0 (kon.) | | | USA - JAR | 0:7 (kon.) |
Japonsko - Čína | 1:0 (kon.) | | | Jižní Korea - Belgie | 3:1 (kon.) |
Velká Británie - Nizozemsko | 1:2 (kon.) | | | Argentina - Austrálie | 0:0 (kon.) |
Kazachstán - Chorvatsko | 4:12 (kon.) | | | Řecko - Austrálie | 8:13 (kon.) |
Rumunsko - Srbsko | 4:12 (kon.) | | | Maďarsko - USA | 11:6 (kon.) |
Velká Británie - Černá hora | 4:13 (kon.) | | | Španělsko - Itálie | 7:10 (kon.) |
Adam Lacek
SEKTOR A
Erik Cadée (NED)
Frank Casañas (ESP)
Roland Varga (CRO)
Vikas Gowda (IND)
Jason Young (USA)
Ehsan Haddadi (IRN)
Yunio Lastre (CUB)
Germán Lauro (ARG)
Brett Morse (GBR)
Apostolos Parellis (CYP)
Robert Urbanek (POL)
Julian Wruck (AUS)
Märt Israel (EST)
Markus Münch (GER)
Scott Martin (AUS)
Ercüment Olgundeniz (TUR)
Virgilijus Alekna (LTU)
Jason Morgan (JAM)
Piotr Małachowski (POL)
Aleksander Tammert (EST)
SEKTOR B
Gerd Kanter (EST)
Abdul Buhari (GBR)
Mario Pestano (ESP)
Martin Wierig (GER)
Ronald Julião (BRA)
Omar Ahmed El Ghazaly (EGY)
Traves Smikle (JAM)
Martin Marić (CRO)
Danijel Furtula (MON)
Przemyslaw Czajkowski (POL)
Bogdan Pishchalnikov (RUS)
Lawrence Okoye (GBR)
Jarred Rome (USA)
Mykyta Nesterenko (UKR)
Lance Brooks (USA)
Jorge Fernandez (CUB)
Gerhard Mayer (AUT)
Robert Harting (GER)
Sultan Mubarak Al-Dawoodi (SAA)
Rutger Smith (NED)
Benn Harradine (AUS)
Gerd Kanter (EST) - 66.39 m
Robert Harting (GER) - 66.22 m
Jorge Fernandez (CUB) - 65.34 m
Lawrence Okoye (GBR) - 65.28 m
Vikas Gowda (IND) - 65.20 m
Ehsan Haddadi (IRN) - 65.19 m
Piotr Małachowski (POL) - 64.65 m
Martin Wierig (GER) - 64.13 m
Benn Harradine (AUS) - 64.00 m
Virgilijus Alekna (LTU) - 63.88 m
Frank Casañas (ESP) - 63.76 m
Erik Cadée (NED) - 63.55 m