Česko – Rusko 5:2 (kon.)
Česko
5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
Rusko
Úterý 07.08.2012, 17:00 • Zimní stadion Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARÉNA • Reprezentace do 20 let

59:56
    Nechkin (RUS) - 2 minuty vysoká hůl.

56:10
    Bereglazov (RUS) - 2 minuty napadení.

55:00
    Frk (CZE) - 2 minuty vražení na hrazení.

53:00
    Česko právě vstřelilo branku!

Zatím nejhezčí branku zápasu vstřelil PETR ŠIDLÍK, kterému naservíroval milimetrovou přihrávku na zadní tyč Vojtěch Tomeček.

52:18

Češi ale pokračovali v tlaku a prosazují se. LUKÁŠ SEDLÁK trefil přesně přihrávku Hrbase. Asistence: Marek Hrbas, Martin Frk.

42:06
    Chalupa (CZE) - 2 minuty držení protihráče.

39:53
    Beran (CZE) - 2 minuty plus 10 minut osobní trest za úder do oblasti hlavy a krku.

36:26
    Machač (CZE) - 2 minuty vysoká hůl.

34:53
    Rusko právě vstřelilo branku!

Rusové dávají další gól v přesilovce. Tentokrát se tvrdou ránou prosadil DMITRII MIKHAILOV. Asistence: Viktor Postnikov.

34:26
    Beran (CZE) - 2 minuty sekání.

32:09
    Trma vrma před českou brankou. Rusové puk do sítě neprotlačili, i když k tomu byli hodně blizoučko!

25:14

Češi dokázali využít přesilovku pět na tři. Machač přihrál na hranu brankoviště, kde byl nejdůraznější MATĚJ BERAN a zaznamenal svou druhou branku v utkání. Asistence: Patrik Machač, Marek Hrbas.

25:03
    Postnikov (RUS) - 2 minuty sekání.

24:02
    Nádhernou přihrávku přes šíři středního pásma dostal Wasserbauer, najel si na levý kruh a prudkou střelou švihem zacinkal na horní tyčku ruské branky!

23:28
    Nechkin (RUS) - 2 minuty podražení.

22:50

A máme tu vedení českého týmu. Kombinaci zakončil MATĚJ BERAN po perfektní přihrávce Jaškina. Asistence: Dmitrij Jaškin, Patrik Machač.

20:20

Češi bleskově vyrovnávají stav utkání po zahájení druhé třetiny. MARTIN FRK sjel s pukem od modré čáry mezi kruhy, vyslal prudkou střelu švihem pod vyrážečku Ustinskiho a napnul síť v ruské brance. Asistence: Jan Wasserbauer, Lukáš Sedlák.

17:43
    Medvedev (RUS) - Králík (CZE) - oba 5 minut plus osobní trest do konce utkání za hrubost.

18:08
    Koblasa (CZE) - 2 minuty vražení na hrazení.

15:36
    Další rána VIKTORA POSTNIKOVA už končí v síti. Autor gólu se opřel do přihrávky Shingareeva od levého mantinelu a otevřel skóre utkání. Asistence: Timur Shingareev, Evgeny Polorak.

14:41
    Šidlík (CZE) - 2 minuty krosček.

08:05
    Obránce Timashov si sjel mezi kruhy a vypálil k tyči. Bartošák zasáhl vyrážečkou a puk směřující za jeho záda vyrazil za branku!

07:07
    Březina (CZE) - 2 minuty podražení.

05:37
    Stulov (RUS) - 2 minuty faul loktem.

Lukáš Rousek

Branky a nahrávky: 21. Frk (Wasserbauer, Sedlák), 23. Beran (Jaškin, Machač), 26. Beran (Machač, Hrbas), 53. Sedlák (Hrbas, Frk), 53. Šidlík (Tomeček) - 16. Postnikov (Shingareev, Polorak), 35. Mikhailov (Postnikov)

Česko: Bartošák (Lukáš) - Starý, Hrbas, Chalupa, Šidlík, Růžička, Pavelka - Králík, Sedlák, Frk - Koblasa, Němec, Tomeček - Beran, Machač, Jaškin - Matuš, Březina, Písařík - Wasserbauer
    Rusko: Ustinski (Pavlov) - Postnikov, Bereglazov, Timashov, Stulov, Mameev, Khlystov, Medvedev, Zhloba, Volgin - Shingareev, Mikhailov, Poltorak - Zakharov, Bikbulov, Dorofeev - Arsenyuk, Shchankin, Reunov - Boldyrev, Kharitinski, Nechkin

Rozhodčí: Jeřábek, Hribik - Blümel, Kis