Japonsko - Jihoafrické republika 2:1 po prodl. (kon.) | Jižní Korea - Německo 1:4 (kon.)
Nizozemsko - Nový Zéland 3:2 po sam.nájezdech (kon.) | Argentina - Velká Británie 2:1 (kon.)
Nizozemsko - Nový Zéland

3:2 po sam.nájezdech

Středa 08.08.2012, 16:30 • Riverbank aréna, Londýn • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)
Sledujte:

Konec zápasu. (18:37:42)

85:00
    Je dobojováno. ELEN HOOGOVÁ dopravila míček do sítě a Nizozemsko postupuje do finále. Vítězí na nájezdy 3:1, celkově v zápase 3:2.

Anita Puntová také nic. Stav je stále 2:1.

Stejně tak Geffenová.

Flynnová nedává.

Eva Goodeová je také úspěšná 2:1.

Finlaysonová však ano a stav je 1:1.

Svůj pokus neproměnuje ani Paumenová.

Na druhé straně jela nájezd Glynnová a nedává.

Drama vrcholí, na první nájezd jde Van Asová...a s přehledem dává na 1:0. Krásný takřka blafák 1:0.

Samostatné nájezdy právě začínají!

85:00
    Konec druhého prodloužení.

84:30
    Půl minuty do konce a u míčku jsou stále Nizozemky, které se snaži o zřejmě poslední šanci v této pasáži utkání.

82:23
    Nizozemky nevyužily velkých šancí a tak to vypadá, že ani ve druhém prodloužení branku neuvidíme.

80:00
    A také se tak stalo. Jenže brankářka Russleová fantasticky vychytala nejlepší hráčku na hřišti Paumenovou.

79:29
    Dle všeho to vypadá, že Nizozemky budou zahrávat střelu z penaltového puntíku! Tak to je obrovská šance ke vstřelení vítězného gólu v tomto utkání!

78:18
    Novozélanďanka Flynnová dostává žlutou kartu.

77:31
    Druhé prodloužení začalo.

77:30
    Konec prvního prodloužení.

Roman Zajíček

Hlavní rozhodčí - Soledad Iparraguirre, Julie Ashton-Lucy, Frances Block (video-rozhodčí), Irene Presenqui (rezervní rozhodčí)