Japonsko – Venezuela 1:1 (kon.) | Jižní Korea – Zambie 2:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Bahrajn 3:0 (kon.)
Rusko – Pobř. slonoviny 1:1 (kon.) | Arménie – Bělorusko 1:2 (pře.) | Bulharsko – Kypr 1:0 (kon.)
Norsko – Řecko 2:3 (kon.) | Švédsko – Brazílie 0:3 (kon.) | Ukrajina – Česko 0:0 (kon.)
Lucembursko – Gruzie 1:2 (kon.) | Dánsko – Slovensko 1:3 (kon.) | Albánie – Moldavsko 0:0 (kon.)
Chorvatsko – Švýcarsko 2:4 (kon.) | Černá Hora – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Maďarsko – Izrael 1:1 (kon.)
S. Makedonie – Litva 1:0 (kon.) | Rakousko – Turecko 2:0 (kon.) | Belgie – Nizozemsko 4:2 (kon.)
Estonsko – Polsko 1:0 (kon.) | Německo – Argentina 1:3 (kon.) | Sev. Irsko – Finsko 3:3 (kon.)
Slovinsko – Rumunsko 4:3 (kon.) | Srbsko – Irsko 0:0 (kon.) | Wales – Bosna 0:2 (kon.)
Anglie – Itálie 2:1 (kon.) | Francie – Uruguay 0:0 (kon.) | Skotsko – Austrálie 3:1 (kon.)
Island – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Portugalsko – Panama 2:0 (kon.) | Portoriko – Španělsko 1:2 (kon.)
Bulharsko
1:0 (0:0)
Kypr
Středa 15.08.2012, 20:00Přípravný zápas

Dnešní mezinárodní přátelské utkání skončilo vítězně pro domácí Bulharsko, které porazilo Kypr v poměru 1:0. O jedinou branku utkání se postaral Micanski, který rozhodl v šedesáté šesté minutě přesnou hlavičkou na bližší tyč. Ode mě je to pro dnešek všechno a přeji dobrou noc. (21:52:17)

90+3
    Domácí hráči napadali kyperskou rozehrávku, a tak Georgallides provede odkop od brány.

90+2
    Utkání se dohrává na kyperské polovině, míč v držení mají kypřané.

90
    Sudí Lautier nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Hrací plochu opustil Minev, nahradil ho Babdalovski.

88
    Merkis se dožadoval pokutového kopu, ale za své protesty vyfasoval akorát žlutou kartu.

84
    Ze hry odešel Solomou, nahradil ho Marangos.

80
    Ze hry odchází Gargorov, nahrazuje ho Stoyanov.

79
    Do obrovské příležitosti navýšit skóre se dostal Micanski, který dostal přesnou přihrávku do běhu a postupoval sám proti Georgallidesovi, ale Georgallides mu skvěle snížil střelecký úhel a následnou střelu vychytal výborným zákrokem.

76
    Obraz hry ve druhém poločase je podobný tomu prvnímu poločasu, který diváka příliš nenadchl. S druhým poločasem ubývají také šance, kromě jednoho gólu jsme toho zatím moc neviděli.

72
    Na hrací plochu se podívá také Demetriou, který nahradí Dorasimovice.

68
    Ze hry odešel Manolev, nahradil ho Stonev.

66
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    V. Minev utekl svým protihráčům a dostal přesnou přihrávku, kterou přeměnil v nadýchaný centr, na který si výborně naběhl hlavičkující ILIAN MICANSKI, jenž uklidil míč do branky.

62
    Domácí tým vyměnil brankáře, ze hry odešel Mihaylov, nahradil ho na necelou půl hodinku Kolev.