Japonsko – Venezuela 1:1 (kon.) | Jižní Korea – Zambie 2:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Bahrajn 3:0 (kon.)
Rusko – Pobř. slonoviny 1:1 (kon.) | Arménie – Bělorusko 1:2 (pře.) | Bulharsko – Kypr 1:0 (kon.)
Norsko – Řecko 2:3 (kon.) | Švédsko – Brazílie 0:3 (kon.) | Ukrajina – Česko 0:0 (kon.)
Lucembursko – Gruzie 1:2 (kon.) | Dánsko – Slovensko 1:3 (kon.) | Albánie – Moldavsko 0:0 (kon.)
Chorvatsko – Švýcarsko 2:4 (kon.) | Černá Hora – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Maďarsko – Izrael 1:1 (kon.)
S. Makedonie – Litva 1:0 (kon.) | Rakousko – Turecko 2:0 (kon.) | Belgie – Nizozemsko 4:2 (kon.)
Estonsko – Polsko 1:0 (kon.) | Německo – Argentina 1:3 (kon.) | Sev. Irsko – Finsko 3:3 (kon.)
Slovinsko – Rumunsko 4:3 (kon.) | Srbsko – Irsko 0:0 (kon.) | Wales – Bosna 0:2 (kon.)
Anglie – Itálie 2:1 (kon.) | Francie – Uruguay 0:0 (kon.) | Skotsko – Austrálie 3:1 (kon.)
Island – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Portugalsko – Panama 2:0 (kon.) | Portoriko – Španělsko 1:2 (kon.)
Ázerbájdžán
3:0 (1:0)
Bahrajn
Středa 15.08.2012, 15:00 • Stadiumi Tofik Jashari (Shijak) • Přípravný zápas

Je dohráno. Ázerbajdžán vyhrál 3:0 a potvrdil tak úlohu favorita. Díky za pozornost a někdy zase u fotbalu napočtenou. Pěkný středeční den. (16:55:41)

90+3
    Domácí drží míč na svých kopačkách a čekají na hvizd hlavního sudího. Je jasné, že tento přátelský zápas družina německého kouče Vogtse zvládla na výbornou.

90+1
    Ještě jedna velká šance Ázerbajdžánu. Özkara napřáhl z pětadvaceti metrů a míč mířil jen těsně vedle. Domácí záložník mohl přidat svou druhou branku v zápase, nestalo se tak.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec druhého poločasu.

87
    Duel jde do svého finiše, uvidíme kolik hlavní rozhodčí nastaví.

84
    Neuvěřitelné co nyní nedal Hassan Jameel. Dostal se za obranu domácích, vypálil z malého vápna, leč vedle. Trestuhodně zahozená šance útočníka Bahrajnu, byla před ním úplně prázdná brána, ale míč putoval kousíček mimo tři tyče.

82
    Necelých deset minut do konce se utkání prakticky dohrává. Ještě se Bahrajn snažil zaútočit, ale brejk byl zastaven pro postavení mimo hru.

79
    Ázerbajdžán právě vstřelil branku!

Naopak udeřilo na druhé straně. Z levé strany centroval Äsgärov, míč proletěl přes obranu soupeře a marně se natahujícího brankáře a dostal se až na kopačky VURGUNE HÜSEJNOVA, který neměl problém dopravit kulatý nesmysl do opuštěné svatyně. Myslím, že je hotovo.

77
    Hostující Hamad Faisal se zkoušel prosadit individuálně, ale narazil na pevnou obranu Ázerbajdžánu.

75
    Původně se utkání mělo odehrát až v 18 hodin českého času, nakonec se oba týmy dohodly na úpravě na vyloženě odpolední dobu.

72
    Ázerbajdžán bezpečně kontroluje průběh utkání.

70
    Stadion v Shijaku není nikterak zaplněn, přesto ve druhém poločase může sledovat pěkný fotbal v podání favorita tohoto mače.

63
    Skóre se mohlo opět měnit a znovu na straně domácího celku. Äsgärov si přiťukl Imamverdijevem a jen díky brankáři hostů není výsledek ještě vyšší.

59

Stav se ve druhém poločase mění. CIHAN ÖZKARA dokázal být přesně tak, kde útočník má být. Před Khamisem se ocitl po odražené střele a dorážka byla přesná a nekompromisní. Hostující obrana byla nedůsledná a především nedůrazná.

51
    Sledujeme neustálou aktivitu hráčů domácího výběru, který neustále zaměstnává obranu hostí. Brankář Khamis má stále plné ruce práce. Především Gökdemir je hodně aktivní.

46

Je za námi první poločas, domácí vedou zásluhou Subašiće 1:0. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas.

44
    Hosté se prakticky nedostali do pokutového území Ázerbajdžánu a blíží se závěr prvního poločasu, který toho mnoho nenabídl. Leč domá měli územní převahu a z jedné větší akce gólově zahrozili.