Japonsko – Venezuela 1:1 (kon.) | Jižní Korea – Zambie 2:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Bahrajn 3:0 (kon.)
Rusko – Pobř. slonoviny 1:1 (kon.) | Arménie – Bělorusko 1:2 (pře.) | Bulharsko – Kypr 1:0 (kon.)
Norsko – Řecko 2:3 (kon.) | Švédsko – Brazílie 0:3 (kon.) | Ukrajina – Česko 0:0 (kon.)
Lucembursko – Gruzie 1:2 (kon.) | Dánsko – Slovensko 1:3 (kon.) | Albánie – Moldavsko 0:0 (kon.)
Chorvatsko – Švýcarsko 2:4 (kon.) | Černá Hora – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Maďarsko – Izrael 1:1 (kon.)
S. Makedonie – Litva 1:0 (kon.) | Rakousko – Turecko 2:0 (kon.) | Belgie – Nizozemsko 4:2 (kon.)
Estonsko – Polsko 1:0 (kon.) | Německo – Argentina 1:3 (kon.) | Sev. Irsko – Finsko 3:3 (kon.)
Slovinsko – Rumunsko 4:3 (kon.) | Srbsko – Irsko 0:0 (kon.) | Wales – Bosna 0:2 (kon.)
Anglie – Itálie 2:1 (kon.) | Francie – Uruguay 0:0 (kon.) | Skotsko – Austrálie 3:1 (kon.)
Island – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Portugalsko – Panama 2:0 (kon.) | Portoriko – Španělsko 1:2 (kon.)
Estonsko
1:0 (0:0)
Polsko
Středa 15.08.2012, 20:45 • Tallinn, Estonsko. • Přípravný zápas

Estonci nakonec v samotném závěru urvali pro sebe vítězství a udělali tak radost svým fanouškům. Vše zařídil v poslední minutě Konstantin Vassiljev. To je ode mě vše, dobrou noc přeje Petr Dejnožka. (22:38:29)

90+2
    Estonsko právě vstřelilo branku!
    Tak to, co již nikdo nečekal, je tu! O výhře domácího týmu rozhoduje KONSTANTIN VASSILJEV, který doslova za pět minut dvanáct překonal Szczesneho a estonští fanoušci se tak mohou radovat - 1:0!

90
    Vladimir Voskoboinikov ještě dostane žlutou kartu.

88
    Grosickiho pokus byl zblokován, dnes zřejmě branku neuvidíme.

83
    Dmitrijeva nahradil Mosnikov, místo Blaszcykowskiho přijde Piech.

78
    Druhá půle není již na šance tak hojná, jako ta první. Řekl bych, že se nám vše schyluje k bezbrankovému výsledku.

75
    Na druhé straně se za ofsajdovou linií zapomněl Kink.

73
    Lewandowski se už už dral do šance, ale nakonec mu byl odmáván ofsajd.

70
    Aleksandr Dmitrijev vyfasoval žlutou kartu.

66
    Lukasz Piszczek vytáhl skvělý projektil, avšak ještě úžasnější byl zákrok Pareika! Stav zůstává nezměněn!

63
    Polsko zahrávalo rohový kop, ale žádná příležitost na vstřelení branky z toho nebyla.

60
    Piszczek si připravil dobrou pozici pro střelu, tu mu ale bez problémů zlikvidoval brankář Pareiko.

56
    Nyní tu máme další čtyři střídání. Na estonské straně odešli Kruglov, Vond, Lindpere a na trávník se dostanou Teniste, Vassiljev, Kink. Na polské straně vystřídá Rybuse Grosicki.

51
    Estonci chtějí pokračovat v nastaveném trendu z prvního poločasu, do zakončení se prodral Vunk, ale opět se mezi tři tyče netrefil.

48
    Zatím jsme nic zajímavého ve druhé půli neviděli, hraje se především okolo středového kruhu.

46
    Do druhého poločasu udělal domácí trenér dvě změny. Odešli Henrik Ojamaa a Andres Oper, místo nich si zahrají Vladimi Voskobojnikov a Kaimar Saag.

46

První poločas je u konce, hraje se zatím bez branek. Více šancí na otevření skóre měli Estonci, ale brankáře Polska prostě překonat nedokázali. Uvidíme, zda se nám ve druhé půli začnou střelci prosazovat.