Bělorusko – Kypr 0:3 (kon.) | Finsko – Litva 3:4 (kon.) | Ukrajina – Slovinsko 2:0 (kon.)
Gruzie – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Wales – Arménie 0:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Dánsko 1:1 (kon.)
Gruzie
1:1 (1:1)
Chorvatsko
Středa 15.08.2012, 18:00 • Mikheil Meskhi - Tbilisi • Kvalifikace ME U21

Utkání končí za stavu 1:1. Nutno dodati, že druhý poločas se možná ani nemusel hrát. Nepřinesl nic zajímavého a utkání končí zaslouženou remízou. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (19:50:39)

90+3
    Bubnjič (CRO) se ještě dostal ke střele, ale opět mimo. Tak to byla asi poslední střela zápasu.

90+2
    Navíc domácí hráč je v ofsajdu.

90+2
    Branka už asi nepadne. Ani jeden z týmů si nedokáže vypracovat žádnou šanci.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Chanturia (GRU) dostává žlutou kartu.

85
    Glavica (CRO) mohl rozhodnout! Vystřelil mimo.

82
    Hra stále ve stejném duchu, obrany a hlavně záložní řady obou týmů pracují tak, že nedovolují soupeři projít.

80
    Střídání domácích. Gabashvili střídá Skhirtladzeho.

80
    Chorvatsko mělo roh. Centr nebyl špatný, ale opět následně střela mimo.

79
    Střela šla mimo. Tento poločas je už jakýmsi nutným dohrávám prvního poločasu.

77
    Domácí zahrávají standardní situaci. To bude na přímou střelu.

75
    Hosté tedy sáhli ke střídání útočníku, uvidíme, zda to přinese nějaké oživení hry.

75
    Střídání hostí. Maglica odchází a jeho místo zaujal Budimir.

74
    Z toho nebylo nic a následně ještě pískán útočný faul.

73
    Domácí se dobojovali až k rohovému kopu.

71
    Střídání domácích. Kokhia nastupuje a trávník opouští Dzalamidze.

70
    Z rohu nebylo nic. Dle herního projevu obou mužstev, nelze říci, zda se ještě dočkáme branky. Možná pokud se povede nějaké dobrá kombinace. Nyní je to ale nijak atraktivní a hodně ubojovaný fotbal.