IFK Helsinky – Ingolstadt 3:5 (kon.) | Frölunda – Zürich 2:0 (kon.) | Djurgården – Fribourg 1:0 (kon.)
Tappara – Liberec 7:2 (kon.) | Färjestad – Zug 1:2 (kon.) | Brynäs – Bern 3:4 (po s.n.)
Jokerit – Mannheim 1:2 (po s.n.)
Färjestad Karlstad
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
EV Zug
Sobota 18.08.2012, 17:00European Trophy

EV Zug jednobrankový náskok ubránil a připisuje si body do tabulky European Trophy. To je ode mě vše, příjemný zbytek večera. (19:15:53)

60:00

59:27
    Färjestads v útočném pásmu, ale skórovat se zatím nedaří.

59:03
    Bude se hrát šest na čtyři. Lindemann (ZUG) si odpyká dvouminutový trest - hákování.

58:22
    Gólman Pettersson-Wentzel zůstává na střídačce.

58:22
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:00
    Domácí nadále tlačí soupeře, ovšem Zurkirchen zůstává neomylný.

54:51
    Ani tentokrát se domácím nepodařilo skórovat a stále tak prohrávají o jednu branku.

52:51
    A do třetice všechno dobrého i zlého. Vyloučen Erni (ZUG) - 2 minuty za podražení.

50:04
    Všechny šance domácích pochytal gólman Zurkirchen. Hosté jsou kompletní.

48:04
    Další přesilovka pro Färjestads BK. Vyloučen je Suri (ZUG) - 2 minuty za podražení.

46:35
    Hosté se ubránili. Erni je na ledě.

45:40
    Do dobré pozice se dostal Connoly, ale nakonec netrefil branku.

44:35
    Domácí mají možnost o nápravu. Na trestnou lavici usedá Erni (ZUG) - 2 minuty za hákování.

42:53
    Zug právě vstřelil branku!
    JOSH HOLDEN bleskurychle využívá přesilovou hru a posílá své barvy do vedení. Bez asistence.

42:20
    Potrestán Bastiansen (FAR) - 2 minuty za hákování.

40:01

Ve druhém dějství jsme se nedočkali ani jedné branky. Hra je nadále vyrovnaná, ovšem obě mužstva dělají taktické chyby.

40:00

39:00
    Poslední minuta druhé periody.

35:56
    Přímo z trestné lavice se dostal do brejku Wallin, ale nesupěl. Zurkirchen úspěšnější.

34:14
    Zug je kompletní a nyní si zahraje zkrácenou přesilovku.

33:56
    Síly na ledě se na malou chvíli vyrovnají. Potrestán je Walin (FAR) - 2 minuty za nedovolené bránění.

32:14
    Wozniewski (ZUG) - 2 minuty za zdržování hry.

30:10
    Färjestads si nedokázali vytvořit žádnou větší šanci. Hosté jsou opět kompletní.

28:10
    Vyloučen Rossi (ZUG) - 2 minuty za vysokou hůl.

27:52
    Johansson dostal pas od Connolyho, vybruslil před gólmana, ovšem ten byl úspěšnější.

24:57
    Zug je kompletní.

24:00
    Domácí si zatím nedokázali vytvořit žádnou gólovou šanci.

22:57
    Vyloučen Sutter (ZUG) - 2 minuty za hákování.

22:06
    K exekuci se postavil Bastiansen, ale nedal.

22:06
    Nařízeno trestné střílení pro domácí tým.

20:01

První dějství příliš hokejové krásy nepobralo. Do šancí se dostávaly týmy jen málo, přesto jsme viděli po jednom gólu na každé straně a stav je tak vyrovnaný.

20:00

18:00
    Poslední dvě minuty úvodní třetiny.

15:33
    Hra je nadále vyrovnaná. Oba týmy se snaží o další góly, ale do šací se zas tolik nedostávají. A když už ano, tak všechny puky zastaví gólmani.

11:47
    Po pěti minutách vyrovnává CORSIN CASUTT. Bez asistence.

06:38
    Färjestad právě vstřelil branku!
    Domácí celek využívá přesilovou hru a jde do vedení. Přesnou mušku měl ANTON GRUNDEL. Asistence: Mikael Johansson.

05:20
    A přesilová hra pro Färjestads. Potrestán je Rossi (ZUG) - 2 minuty za držení.

04:12
    Domácí tým je v plném počtu.

02:58
    Zug hraje přesilovku velmi dobře, avšak nedaří se překonat gólmana Petterssona-Wentzela.

02:39
    Holden narazil Tollefsenem do plexi. Hra je přerušena.

02:12
    Přesilovka pro hosty. Vyloučen Thorrell (FAR) - 2 minuty za hákování.

00:22
    Jako první prověřil gólmana hostů Connolly.

00:01

Na ledové ploše probíhá rozbruslení. Domácí nastoupí v zelených dresech, soupeř v bílých.

Färjestads BK: Pettersson-Wentzel (Salak) - Lajunen, Lee, Nygren, Tollefsen, Grundel, Lindström, Klefbom - Görtz, Connolly, Lundh - Paulsson, Wallin, Johansson - Hillding, Åslund, Thorrell - Holtet, Bastiansen, Røymark.

EV Zug: Zurkirchen (Markkanen) - Wozniewski, Chiesa, Sutter, Christen, Erni, Furrer, Zubler, Schmuckli - Casutt, Holden, Martschini - Fischer, Helbling, Suri - Lammer, Lüthi, Lindemann - Diem, Schneuwly, Rossi.

Další zápas European Trophy dnes odehrají švédský Färjestads BK a švýcarský EV Zug. Oba týmy mají za sebou včerejší klání. Färjestads porazili švýcarské Lvy a Zug nestačil na Indiány z Frölundy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.