Litvínov – High1 5:1 (kon.) | Slavia – Kladno 3:1 (kon.) | Třebíč – Znojmo 3:2 (pře.)
Banská Bystrica – Sanok 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 3:3 (kon.) | Písek – Benátky n/J 1:4 (kon.)
Žďár n/S – Jihlava 3:4 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 2:2 (kon.) | Přerov – SHK Hodonín 5:6 (kon.)
Opava – Nový Jičín 12:2 (kon.) | Sokolov – Klatovy 4:4 (kon.) | Vsetín – Toruń 1:3 (kon.)
Frýdek-M. – Poruba 2011 1:5 (kon.) | Villach – Vítkovice 1:9 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:3 (1:0, 1:1, 1:2)
Královští lvi Hradec Králové
Čtvrtek 23.08.2012, 17:30 • ZS Kotlina • Přípravné zápasy

59:19
    Slibná možnost pro Rebely. Na lavici hanby jde Roupec (HKR) za vražení na hrazení.

48:42
    Nedovoleně si za Dolejšovou bránou počínal Švagrovský (HKR), který dostal 2 minuty za podražení.

40:43
    Souboj u mantinelu v hradeckém pásmu končí vyloučením. Na lavici hanby míří Endál (HBR) za sekání.

31:49
    Hradecká územní převaha trvala i při hře 5 na 5 a Rebelové si znovu vypomohli za hranicí pravidel. Hříšníkem se tentokrát stal urostlý Meidl (HBR), který vrazil protihráče na hrazení.

29:31
    Lvi jsou rázem na koni a snaží se co nejdříve vstřelit další gól, který by jim už zajišťroval nerozhodný stav. Brodská obrana má s rychlými soupeřovými útočníky spoustu práce. Dvěma minutami se provinil Pavlík (HBR) za podražení.

18:04
    Domácí znovu přitlačili u soupeřovy brány na pilu a opět z toho bylo nebezpečí. Vše zažehnal na cenu nedovoleného zákroku gólman Čech (HKR). Za podražení odpykává trest jeho spoluhráč Filip (HKR).

17:12
    Na trestné lavici si jde ke dvěma minutám odpočinout Budínský (HKR) za sekání.

14:03
    Do hlavní role se opět dostal hlavní rozhodčí, který na trestnou lavici vykazuje Haluzu (HKR). Ten si odsedí 2 minuty za vražení na hrazení.

06:08
    Za katr posílá rozhodčí Kukeně mladíka Musila (HBR), jenž se v obranném pásmu provinil držením protihráče.

03:30
    Havlíčkův Brod hrál chvíli v plném počtu a hned podnikl útočný výpad. V blízkosti gólmana Čecha se usadil a vybojoval přesilovou hru. Na lavici hanby usedá Červený (HKR) za hákování.

00:52
    Na trestnou lavici usedá Jan Knotek (HBR) za vysokou hůl.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 18. Třetina (Polodna), 24. Musil (Štěpánek, Morava), 51. Polodna (Třetina, Meidl) - 29. Karlíček (Macháň, Švagrovský), 45. Říha (Tvrdík, Kubeš), 47. Berger (Filip)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Suchan) - Ostrčil, Soldán, Protivný, Pavlík (A), Novotný, Morava (C), Knesl, A. Jelínek - Vondráček, Knotek, Endál, Polodna (A), Třetina, Meidl, Ondráček, Kostourek, Rytnauer, Musil, Štěpánek, Stehlík.
    Královští lvi Hradec Králové: Čech (Mahdal) - Čížek, Vágner (C), Karlíček, Hendrich, Roupec, Chmelíř, Červený, Klement - Haluza, Brož, Budínský - Berger, Tvrdík (A), Kubeš (A)- Říha, Macháň, Švagrovský - Valášek, Filip, Luštinec.

Rozhodčí: Tomáš Kukeně - Marek Honza, Jan Doležal.