Písek – Jihlava 4:5 (po s.n.) | Olomouc – Znojmo 5:3 (kon.)
HC Olomouc
5:3 (1:0, 3:2, 1:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Čtvrtek 30.08.2012, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Regionální pohár

57:00
    Na trestnou lavici tentokrát putuje hostující hráč. Hrubostí se provinil Richard Jarůšek (ZNO).

54:41
    Hosté si vytvořili tlak a budou hrát přesilovku. Podruhé dnes na trestnou lavici usedá Alexandr Lhotský. Obránce Mory se provinil hákováním.

48:03
    Jiří Beroun (ZNO) v rohu kluziště doslova nabral hostujícího hráče a přehodil jej přes sebe. Domácí hráč měl vělké štěstí, že nespadl přímo na hlavu. Dvě minuty pro hráče Znojma.

43:01
    Roman Rác byl v samostatném úniku podražen Jakubem Stehlíkem (ZNO). Hlavní rozhodčí Minář sice domácímu celku neodpískal trestné střílení, dvě minuty pro hostujícího hráče jsou však samozřejmostí.

38:04
    Alexandr Lhotský (OLO) se provinil nedovoleným zákrokem a jeho mužstvo se bude muset bránit.

26:56
    Hosté si zahrají početní výhodu. Martin Janáček (OLO) inkasuje dvouminutový trest za hákování.

17:49
    Martin Janáček (OLO) se provinil v obranném pásmu podražením soupeře. Olomoučtí jdou do čtyř.

04:35
    Domácí si ale stejně přesilovku zahrají. Petr Beránek (ZNO) inkasoval menší trest za hákování.

04:27
    Olomoučtí jdou do čtyř. V obranném pásmu Mory se nedovoleným zákrokem prezentoval Ondřej Švaňhal (OLO).

03:21
    Na druhé straně chvíli hostující celek kombinoval, větší brankovou příležitost si ale nevypracovali. Navíc Jan Lattner (ZNO) se provinil v rohu kluziště podražením. Přesilovka pro Hanáky.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 2. Heža (Zbořil), 22. Diviš (Pekr), 25. Bartoň (Herman), 29. Pekr, 51. Smetana (Rác) - 21. Pucher (Pláněk, Strömberg), 38. Štach (Havlík), 42. Pucher (Jarůšek, Uram)

HC Olomouc: Halász (Kašík) – Houdek, Nedbálek, Bartoň (C), Ondrušek, Lhotský, Valenta, Janáček, Staněk – Kucharczyk, Kolouch, Selingr – Pekr, Deviš, Herman – Švaňhal, Heža, Zbořil – Rác, Smetana, Vodný.
    HC LERAM Orli Znojmo: Landsman (Kacetl) – Pláněk, Wharton, Štach, Bořuta, Henry, Stehlík, Škadra, Sova – Lattner, Fiala, Strömberg – Uram, Pucher, Havlík – Beroun, Šeda, Jarůšek – Bartoš, Beránek.

Rozhodčí: Minář – Lukš, Vožda