Žilina – Martin 3:2 (po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:5 (kon.) | Zvolen – Košice 3:4 (kon.)
Chomutov – Litvínov 3:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Beroun 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:4 (po s.n.)
Hr. Králové – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 5:5 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:2 (kon.)
Jihlava – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 7:6 (kon.) | Litoměřice – Most 5:1 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.)
Opava – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:8 (kon.)
HC Technika Brno
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
SHK Drtiči Hodonín
Úterý 04.09.2012, 18:00Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

VSK Technika Brno: Chvátal, (Vrba) - Habrovec, Košecký, Strýček, Bilčík, Klimeš, Zapletal, Valeš - Matouš, Hnilička, Rajnoha, Česnek, Benýšek, Odehnal, Látal, Bělohlávek, Šedý

SHK Hodonín: Barus, (Zavadil) - Sajdl, Kříž, Skočovský, Randa, Kučera, Janota, Červenka, Polesný, Pokorný, Hanus, Smetana, Medřický, Peš, Vrba, Šťastný, Kuba, Stejskal

Rozhodčí: .

Dobrý podvečer z Brna,
    Dnes se utkají dva dlouholetí rivalové. Hodonín a Technika. Tým SHK opustila drtivá většina opor a kádr byl hodně omlazen. Technika má pro změnu z útoku doslova lazaret. Chybí opory jako Sedláček, Mráz, Brzobohatý, Bláha a další. Utkání začne asi za deset minut.

00:01

01:20
    Hned na začátku zápasu obrovská šance Techniky. Rajnoha dostal od mantinelu nahrávku do ideální pozice, ale zcela nehlídaný trefil pouze přesouvajícího se Baruse.

01:30
    Znovu Barus drží puk po Strýčkově střele od modré.

02:10
    A do třetice Barus. Tentokrát si poradil se závarem v brankovišti.

02:45
    Zakázané uvolnění Techniky.

03:56
    Šance na obou stranách. Nejprve Chvátal nádherným pasem vysunul Hniličku, ale ten se neprosadil. Na druhé straně má kotouč ve výstroji domácí gólman po střele Sajdla.

04:06
    Dvě minuty za sekání si odpyká Jan Česnek.

04:50
    Odehnal se řítil v oslabení na posledního beka soupeře, obhodil si jej a ztroskotal opět na Barusovi.

06:06
    Domácí se v pohodě ubránili. Mezi tři tyče nemířila ani jediná střela kterou vyslal od modré Pokorný.

06:54
    Přesilovku si vyzkouší i domácí. Na trestnnou už usedá Medřický.

07:00
    Hra opět přerušena Barusem, který likviduje pokus Bilčíka od modré.

07:45
    Neuvěřitelné! Odehnal netrefil z metru úplně prázdnou branku soupeře!

08:30
    V oslabení se řítil na Chvátala Stejskal, přehodil hokejku Zapletala a domácí gólman střelu chytá.

08:54
    SHK kompletní.

10:00
    Překvapivě se hraje za komorní atmosféry. Z Hodonína tentokrát přijela jen hrstka nejvěrnějších.

11:20
    Technika jde opět do čtyř. Za hákování si odpočina Látal.

12:11
    Hosté byli opět v přesilovce jaloví, jenže teď mají velkou šanci otevřít skóre. Na trestné lavici totiž přisedl k Látalovi Klimeš za stejný prohřešek.

13:28
    Domácí ve čtyřech a Chvátal poprvé v Hodonínské přesilovce donucen k zákroku. Hosté byli celou přesilovou hru v pásmu, ale jedinou střelu Pokorného zblokoval domácí bek.

14:11
    Domácí kompletní. Pokus Polesného od modré s přehledem vyráží Chvátal.

15:20
    Domácí vyhazují na icing. Dobrých pět minut Baruse neprověřili.

16:01
    Sajdlův pokus z úhlu má Chvátal v lapačce.

16:16
    Zakázané uvolnění Drtičů.

16:25
    Technika právě vstřelila branku!
    Hodně laxní byl teď Barus. Tečovaná střela od modré se odrazila od mantinelu na druhou stranu branky, Barus se velmi pomalu přesouval. MICHAL MATOUŠ měl čas si puk zpracovat, otočit se a z nulového úhlu otevřít skóre.

19:40
    Skočovský si krásně sjel mezi kruhy, poklepáním si řekl o kotouč, ale nastřelil jen beton Chvátal. Brněnští beci raději jen vyhodili na zakázané uvolnění.

19:51
    Chvátal byl atakován, Habrovec se ujal roli mstitele a dostává dvě minuty za hrubost.

20:00

20:01

21:12
    Premiérový zákrok Chvátala ve druhé třetině. Skočovského střelu nápřahem od modré dobře viděl a ukryl ji v lapačce.

21:38
    Technika jde podruhé v zápase do tří! Dvě minuty si odsedí Bilčík za podražení.

21:50
    Skočovského bombu od modré Chvátal jen vyrazil k Pešovi a i jeho dorážku do horní poloviny branky likviduje. Domácí ve čtyřech.

23:38
    Domácí kompletní. Hodonín se nebyl schopný dostat do pásma, až se mu to nahozením za branku povedlo, musel znovu zakládat útok po vyhození domácích přes všechny čáry.

25:00
    Velké šance na obou stranách utnul opět faul domácích. Česnek jde na trestnou. Nejprve mohl jít odehnal sám, ale kotouč nezpracoval, pak putoval po ose Odehnal, Benýšek puk až k Česnekovi, kterého vychytal Barus. Z protiútoku se ze slibné šance hosté neprosadili, protože Chvátal vytrčil hokejku a přerušil přihrávku na volného hodonínského forvarda.

26:30
    Domácí opět zvládají přesilovku bez větších problémů. Dokonce si v začátku vynutili i vhazování před Barusem po dvou pokusech Látala.

27:00
    Domácí opět v pěti. Hosté si vypracovali slušný závar před brankou, ze kterého se urodilo jen odpálení puku od domácího beka ze třetiny.

27:53
    Po dlouhé době si zahrají v početní převaze domácí. Dvě minuty si odsedí Kuba.

28:00
    Střela Klimeše ani Zapletala se neujala.

28:16
    Tak a už je po přesilovce. Domácí jsou opět do čtyř. Tentokrát je potrestaným Klimeš.

28:50
    Rajnoha zakončoval přečíslení dva na jednoho mimo. Poté tečoval střelu Habrovce vysoko nad.

31:44
    Nahození Hniličky z nulového úhlu nemělo proti lapačce Baruse naději na úspěch.

31:27
    KAMIL RAJNOHA to zkoušel dvakrát zprava, když neuspěl, objel branku z druhé strany a zasunul kotouč po Barusem do branky.

32:34
    Chvátal se vrhl pod nohy Stejskalovi zmařil mu slušně vyhlížející akci.

37:04
    Rajnoha nahrával Hniličkovi na dlouhou hůl a z přečíslení dva na jednoho nic nebylo. Tečovaný kotouč z hokejky Valeše kryje Barus v lapačce.

37:26
    Kříž si vyhrál buly sám pro sebe a jeho pohotovou střelu lapil ještě pohotovější Chvátal.

38:00
    Odehnalova střela vypadla Barusovi z lapačky, poté dostal Kuba přihrávku zcela nehlídaný a branku minul snad o dva metry!

39:00
    Látalovu pumelici likviduje nadvakrát Barus.

39:11
    A znovu domácí ve čtyřech. Tentokrát pyká Látal.

39:22
    Domácí vyhazují až za Baruse.

39:46
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Ukázková souhra Hodonína po sto minutách bez gólu Technice právě utíná tuto nelichotivou bilanci. Po ťukesu Kříž, Sajdl zametl kotouč do prázdné branky za bezmocného Chvátala VALDIMÍR STEJSKAL.

40:00

40:01

40:25
    Sajdl vyslal prudkou střelu zápěstím těsně vedle levé tyče Chvátala.

42:50
    Látalovu střelu vykopává Barus. Hodonín ve třetí třetině výrazně přitvrdil.

43:25
    Fantastický Barus po střele z mezikruží od Šedého a dorážce Bělohlávka. Teď mladý gólman Hodonín podržel.

44:26
    Na chlup stejná situace na druhé straně a tentokrát skvělá práce Chvátala po jedné ze střel a následné dorážce Sajdla z bezprostřední blízkosti.

44:57
    Teď už byl Chvátal krátký na střelu PETRA PEŠE z mezikruží. Do ideální pozice mu puk naservíroval Martin Červenka.

46:00
    Domácím tvrdá hra Drtičů nevoní a hosté jsou lepším týmem ve třetí části.

47:07
    Po střele Bělohlávka v jasné pozici promáchl Látal.

47:07
    A domácí jdou znovu pykat. Klimeš dostává dvě minuty za faul kolenem.

47:32
    Hra se vyrovná. Kříž bere Hodonínu výhodu přesilové hry zbytečným faulem v útočném pásmu.

47:35
    Rajnoha vypálil ihned z buly a jen těsně minul branku překvapeného Baruse.

48:18
    I hosté si vyzkouší hru ve třech. Za záchrannou brzdu zatáhl Skočovský a jsou z toho dvě minuty za nedovolené bránění.

48:43
    Strýčkův projektil drží ve výstroji Barus, kterého z hlediště pozorně sleduje i jeho otec Miroslav.

50:00
    Technika zatím nakládá s početní výhodou žalostně.

50:20
    V závěru však přišla velká šance. Zapletal vypálil a kotouč vyražený Barusem doráží Látal těsně mimo. Obě mužstva jsou kompletní.

52:00
    Chvátal vyškrábl pokus Kříže lapačkou ze šibenice.

52:20
    V obranném pásmu Hodonína ležely tři hokejky! Toho využil jeden z hostujích beků a při rodící se šanci Techniky napálil ležící hokejku proti hráči s pukem ... bez odezvy.

53:16
    Tentokrát jeli dva hráči Hodonína na Chvátala pokus Sajdla vychytal bravurně. Chvilku na to si poradil i s nepříjemnou střelou Vrby. Chvátal ve třetí třetině drží naděje Techniky. Hosté dvě třetiny spali, ale teď jsou výrazně aktivnějším a důraznějším týmem.

55:19
    Proti Kubovi musel znovu zasahovat Chvátal.

55:40
    A znovu domácí golman po pokusu Medřického.

56:30
    Tak si na puk sáhl i Barus po propagační střele Látala.

57:08
    Přichází zasloužený trest. Přihrávka z hole Hanuse zamířila přesně na hokejku LUKÁŠE VRBY, který otáčí skóre prostřelením Chvátala mezi betony.

58:26
    Poslední naděje Techniky pravděpodobně právě pohřbil Benýšek, který dostává dvě minuty za hákování a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

59:09
    Kamil Rajnoha se nechce smířit s prohrou, nejprve vypálil v oslabení na Baruse a poté zařídíl faul na svoji maličkost. Na dvě minuty si jde sednou Stejskal.

59:09
    Domácí trenér si bere timeout a branka Techniky zůstává prázdná.

60:00
    Konec zápasu. (20:12:23)

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 17. Matouš (Hnilička), 32. Rajnoha - 40. Stejskal (Sajdl, Kříž), 45. Peš (Červenka), 58. Vrba (Hanus)