Žilina – Martin 3:2 (po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:5 (kon.) | Zvolen – Košice 3:4 (kon.)
Chomutov – Litvínov 3:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Beroun 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:4 (po s.n.)
Hr. Králové – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 5:5 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:2 (kon.)
Jihlava – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 7:6 (kon.) | Litoměřice – Most 5:1 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.)
Opava – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:8 (kon.)
HC Technika Brno
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
SHK Drtiči Hodonín
Úterý 04.09.2012, 18:00Přípravné zápasy

59:09
    Kamil Rajnoha se nechce smířit s prohrou, nejprve vypálil v oslabení na Baruse a poté zařídíl faul na svoji maličkost. Na dvě minuty si jde sednou Stejskal.

58:26
    Poslední naděje Techniky pravděpodobně právě pohřbil Benýšek, který dostává dvě minuty za hákování a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

57:08
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Přichází zasloužený trest. Přihrávka z hole Hanuse zamířila přesně na hokejku LUKÁŠE VRBY, který otáčí skóre prostřelením Chvátala mezi betony.

48:18
    I hosté si vyzkouší hru ve třech. Za záchrannou brzdu zatáhl Skočovský a jsou z toho dvě minuty za nedovolené bránění.

47:32
    Hra se vyrovná. Kříž bere Hodonínu výhodu přesilové hry zbytečným faulem v útočném pásmu.

47:07
    A domácí jdou znovu pykat. Klimeš dostává dvě minuty za faul kolenem.

44:57
    Teď už byl Chvátal krátký na střelu PETRA PEŠE z mezikruží. Do ideální pozice mu puk naservíroval Martin Červenka.

39:46
    Ukázková souhra Hodonína po sto minutách bez gólu Technice právě utíná tuto nelichotivou bilanci. Po ťukesu Kříž, Sajdl zametl kotouč do prázdné branky za bezmocného Chvátala VALDIMÍR STEJSKAL.

39:11
    A znovu domácí ve čtyřech. Tentokrát pyká Látal.

31:27
    Technika právě vstřelila branku!
    KAMIL RAJNOHA to zkoušel dvakrát zprava, když neuspěl, objel branku z druhé strany a zasunul kotouč po Barusem do branky.

28:16
    Tak a už je po přesilovce. Domácí jsou opět do čtyř. Tentokrát je potrestaným Klimeš.

27:53
    Po dlouhé době si zahrají v početní převaze domácí. Dvě minuty si odsedí Kuba.

25:00
    Velké šance na obou stranách utnul opět faul domácích. Česnek jde na trestnou. Nejprve mohl jít odehnal sám, ale kotouč nezpracoval, pak putoval po ose Odehnal, Benýšek puk až k Česnekovi, kterého vychytal Barus. Z protiútoku se ze slibné šance hosté neprosadili, protože Chvátal vytrčil hokejku a přerušil přihrávku na volného hodonínského forvarda.

21:50
    Skočovského bombu od modré Chvátal jen vyrazil k Pešovi a i jeho dorážku do horní poloviny branky likviduje. Domácí ve čtyřech.

21:38
    Technika jde podruhé v zápase do tří! Dvě minuty si odsedí Bilčík za podražení.

19:51
    Chvátal byl atakován, Habrovec se ujal roli mstitele a dostává dvě minuty za hrubost.

16:25
    Hodně laxní byl teď Barus. Tečovaná střela od modré se odrazila od mantinelu na druhou stranu branky, Barus se velmi pomalu přesouval. MICHAL MATOUŠ měl čas si puk zpracovat, otočit se a z nulového úhlu otevřít skóre.

12:11
    Hosté byli opět v přesilovce jaloví, jenže teď mají velkou šanci otevřít skóre. Na trestné lavici totiž přisedl k Látalovi Klimeš za stejný prohřešek.

11:20
    Technika jde opět do čtyř. Za hákování si odpočina Látal.

06:54
    Přesilovku si vyzkouší i domácí. Na trestnnou už usedá Medřický.

04:50
    Odehnal se řítil v oslabení na posledního beka soupeře, obhodil si jej a ztroskotal opět na Barusovi.

04:06
    Dvě minuty za sekání si odpyká Jan Česnek.

01:20
    Hned na začátku zápasu obrovská šance Techniky. Rajnoha dostal od mantinelu nahrávku do ideální pozice, ale zcela nehlídaný trefil pouze přesouvajícího se Baruse.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 17. Matouš (Hnilička), 32. Rajnoha - 40. Stejskal (Sajdl, Kříž), 45. Peš (Červenka), 58. Vrba (Hanus)