Pardubice – Sparta 3:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Poprad 3:5 (kon.) | Vítkovice – Piešťany 4:2 (kon.)
Slavia – Ústí n/L 8:0 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:2 (kon.) | Přerov – Havířov 0:4 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 1:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 2:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:4 (3:2, 1:1, 1:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Pátek 07.09.2012, 18:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Přípravné zápasy

60:00
    Konec zápasu. (20:15:57)

59:09
    Hosté již ve čtyřech.

59:05
    Zúbek na konci kombinace netrefil prázdnou klec a hosté vyhazují !

58:43
    Slovák opět podržel hosty při tlaku Vsetína. Kubo a Podešva doráželi před brankou, ale bez úspěchu.

57:58
    Úplně zbytečný faul Robina Ševčíka (VAL), který ve středním pásmu podrazil Podešvu a bude pykat na dvě minuty za podražení.

57:45
    Bobři se osvobozují a Vsetín musí dobývat útočné pásmo nanovo.

57:09
    Vítek se dostal do samostatného úniku a Jan Heča (VAL) musel faulovat, 2 minuty, sekání.

56:14
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Bobři bleskurychle snižují! Střílenou přihrávku od modré tečoval těsně před Plškem MAREK KNEBL. Asistence: Radovan Vajda.

55:59
    Vsetín vstřelil branku!
    Je to 5:3! Jednoduchou, ale efektivní souhru vymyslel Korčák, který našel zpoza brány před Slovákem najíždějícího JURAJE TICHÉHO a ten propálil Slováka. Asistence: Jiří Korčák, František Zúbek.

55:15
    Robin Ševčík má chuť, doslova proletěl kolem vsetínské obrany a natlačil se před Plška, který efektivním zákrokem holí vypíchl jeho pokus do bezpečí.

54:05
    Brezáni dostal přihrávku od Podešvy před Slováka, ale pokus z první nebyl nejšťastnějším řešením, jelikož mu puk přeskočil hůl.

53:19

52:30
    David Varga šikovně tečoval před Plškem, ale jeho pokus naštěstí pro domácí šel mimo.

51:19
    Martin Kubo (VSE) je dnes již potřetí vyloučen na dvě minuty za hákování.

49:59
    Mikšovského ránu tečoval před Slovákem Kajaba, ale na hostujícího brankáře si nepřišel.

49:35
    Situace se opakuje.

49:27
    Rozehrávka hostům nevyšla a píská se icing.

49:17
    Oddechový čas pro hosty.

49:17
    František Zúbek si najel do pásma po pravé straně a tvrdou ranou vyzkoušel pozornost Slováka, který byl opět připraven.

47:50
    Jan Podešva vypálil od modré, ale Slovák jeho ránu jen vyrazil před sebe opět na hůl Jana Podešvy, ale ani jeho dorážka Slováka nepřekonala. Gólman Bobrů drží naděje svého týmu.

48:03

46:22

46:35
    Korčák dostal přihrávku před Slováka a zkusil zasunout puk mezi jeho betony, ale hostující gólman byl pozorný!

46:03
    Přesilovka pět na tři i pro Vsetín, Radovan Vajda (VAL) dvě minuty podražení.

45:20
    František Zúbek přihrál na druhou tyč Vaňkovi, který si počkal na pohyb gólmana, která šel k zemi a chtěl ho obkroužit a zasunout, ale nestihl to, protože k němu přistoupili obránci Valmezu.

44:22
    Vsetín si zahraje přesilovou hru, Jakub Voznica (VAL) dvě minuty, držení.

44:06

43:12
    Jan Heča vypálil tvrdě od modré, ale jeho pokus zablokoval Vrba.

43:05
    Vsetín se opět osvobozuje.

42:40
    Vsetín se zatím dobře brání a Bobrům se nedaří udržet v pásmu.

42:06
    Třetí přesilová hra Bobrů pět na tři, Martin Kubo (VSE) dostává dvě minuty za sekání.

41:45
    Přesilová hra pro Bobry, Adam Mikšovský (VSE) dostává dvě minuty za sekání.

41:01
    Robin Ševčík s Davidem Vargou ujížděli v akci dva na jednoho a první jmenovaný přenechal puk Vargovi, který z bezprostřední blízkosti pálil na Plška, ale duchapřítomný Farda mu jeho pokus zablokoval.

40:01

Ve druhé třetině padlo na obou stranách po jedné brance. Více vytěžili hosté, kteří hráli bezmála 10 minut v oslabení a dostali pouze jednu branku. Naproti tomu také jednu dali a drží se s jednobrankovým mankem za domácími. Podaří se jim vyrovnat? Sledujte třetí třetinu, která začne přibližně v 19:41.

40:00

40:00

39:52
    Jiří Farda pálil od modré a před Slovákem ještě tečoval ránu David Vítek, ale jen do lapačky Jiřího Slováka.

39:01
    Poslední minuta druhé třetiny běží a Vsetín tlačí Bobry v jejich obranném pásmu.

38:00
    Valmez jde do čtyř, Martin Šoula (VAL) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

37:05
    Hostům se podařilo snížit. Zábojník přihrál na druhou tyč, kde stál ROBIN ŠEVČÍK a střelou z první překonal Plška. Asistence: Lukáš Zábojník.

36:25
    Jak se dalo čekat po několika vyloučeních Bobrů je trestáno i na druhé straně. Martin Kubo (VSE) dostává dvě minuty za faul loktem.

35:11
    Jiří Korčák se dostal až k Slovákovi a přihrál do mezikruží, kde najížděl Mikšovský, ale jeho přihrávku hosté vykryli.

34:00
    Hosté přečkali oslabení téměř bez úhony a jsou v plném počtu.

33:44
    V oslabení se dostal k nebezpečné ráně Ševčík, ale Plšek byl připraven.

32:52
    Přihrávka rukou a Vsetín je opět vykázán z pásma hostů.

31:59
    Před Slovákem stál v brankovišti Kubo a vsetínští jsou vykázáni z útočného pásma.

31:09
    Jiří Slovák nyní podržel svůj tým v oslabení, když chytil nenápadnou střelu Podešvy.

30:50
    Tlak domácích vyústil v bombu Jiřího Fardy, která jen těsně minula Slovákovu klec.

30:00
    Zdeněk Sadil (VAL) nešťastně v obranném pásmu trefil svou holí do obličeje Jana Podešvu a odchází na 2+2 minuty na trestnou lavici za vysokou hůl.

28:44

28:07
    Vsetínští drželi v tvrdém zámku Bobry, ale nedařilo se jim vystřelit a nakonec o puk přišli.

26:44
    Vsetín okusí další přesilovou hru. Evidentní faul v podání Jana Heči (VAL), který musel zastavit samostatný únik Vaňka, 2 minuty, nedovolené bránění.

26:29
    Hattrick v podání JANA PODEŠVY! Domácí v přesilové hře zavřeli hosty v pásmu a po několika výměnách puku se ke střele z kruhu odhodlal Podešva a propálil po zemi Slováka. Asistence: René Kajaba.

26:06
    Přesilová hra pro Vsetín, po faulu Miroslava Vargy (VAL), který dostává dvě minuty za sekání.

24:22
    Dobrá hra první formace. Nejprve pálil z kruhu Vítek, ale Slovák vyrazil na druhou stranu třetiny, kde stál Vaněk a ještě opět pokusil štěstí střelou, ale znovu Slovák na místě a vyráží do ochranné sítě.

22:41
    Kubo si všiml na modré osamoceného Brezániho, ale přihrál mu nepřesně.

22:18
    Žabčík nerozehrál přesně a píská se icing.

21:28
    Hosté v protiútoku dva na dva. Touše vedl Marek Knebl a místo přihrávky volil střelu, kterou ovšem Plšek vytěsnil a nechává opět přerušit.

20:22
    První ránu na Plška vyslali ve druhé třetině hráči Bobrů, ale domácí brankář pozorný, ale raději nechává přerušit hru.

20:01

Po první trochu divočejší třetině a otevřených dveřích v obranách vede Vsetín 3:2. Na góly i na vyloučení to byla bohatá třetina a divákům se to muselo líbit. Trenéři obou celků, už tak radostní nebudou. Co se bude dít ve druhé třetině uvidíme již za chvíli, přesněji od 18:52, kdy druhé dějství začne.

20:00

19:57
    Po zákroku Plška ještě jedno přerušení před první sirénou.

19:34
    Puk po odrazu od hole jednoho z hostujících hráčů končí na vsetínské střídačce a hosté jsou vykázáni do středního pásma.

19:01
    Poslední minuta první třetiny a Vsetín se opět osvobozuje.

18:55
    Vsetín se osvobozuje a hráči valí střídat.

18:24
    Druhá přesilová hra pět na tři pro Bobry. René Kajaba (VSE) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

18:08
    Juraj Tichý při zámku Bobrů duchapřítomně položil hůl na led a zamezil rozehrávce hostů, kteří jsou vyhnáni z pásma.

17:43
    Přesilová hra pro Bobry a možnost srovnat. Daniel Vaněk (VSE) odchází na dvě minuty za hákování.

16:58
    Tři mladíci nyní zařídili třetí branku Vsetína a navrátili mu opět vedení. Brezáni přebruslil hostující hráče na modré a přihrál na druhou JANOVI PODEŠVOVI, který ranou z první dává gól. Asistence: Mário Brezáni, Martin Kubo.

15:39

13:52
    Je vyrovnáno po krásné kombinaci domácího celku v přesilové hře! Tichý přihrál na modrou Vodákovi, který prodloužil na Kajabu ten z první našel na druhé tyči ADAMA MIKŠOVSKÉHO, jenž ranou z první trefil přesně prostor pod horní tyčí Slovákovy brány. Asistence: René Kajaba, Tomáš Vodák.

13:39
    I Vsetín okusí přesilovou hru pět na tři. Viktor Coufal (VAL) dvě minuty, držení.

13:11
    Farda dostal od Vaňka nabito do prostoru pravého kruhu, ale vsetínský bek při své ráně zlomil hůl.

12:16
    Nyní to bude Vsetín, kdo si zahraje přesilovou hru. Tomáš Prycl (VAL) dostává dvě minuty za hákování.

11:25

10:55
    Pokračuje přesilová hra hostů pět na čtyři a Vsetínu se stále nedaří vyhodit puk z pásma.

10:09
    Slabší chvilka Lukáše Plška a Valmez vede 2:1! Z pravého kruhu to zkusil střelou mezi betony ROBIN ŠEVČÍK a vsetínský gólman kapituluje podruhé. Bez asistence.

9:25
    Vsetín jde do tří! Marek Knebl ujel po levé straně a tak jej musel faulovat Jan Podešva - dvě minuty, hákování.

9:01
    Juraj Tichý (VSE) dostává dvě minuty za faul kolenem a i Bobři vyzkouší přesilovou hru.

8:21
    Velká šance Bobrů při protiútoku dva na jednoho. Voznica přihrál žabkou Davidovi Vargovi a ten ranou z první dobře vypálil, ale Plšek byl dobře postavený a i dorážku meziříčského forvarda dokázal vytěsnit.

7:13
    Další branka Vsetína visí ve vzduchu. Brezáni se natlačil až do útočného pásma a před brankou našel volného Podešvu, který ovšem dostal přihrávku na paty a jeho zakončení bylo nakonec nepřesné.

6:16
    Domácí hráči nyní tlačí na bránu Bobrů. Mikšovský se za branou Slováka zbavil protihráče a našel na modré volného Vodáka, který si najel před kruhy a vypálil, ale jeho pokus po zemi hostující gólman vychytal.

5:47
    František Zúbek v protiútoku se krásně zbavil obránce před sebou a sám před Slovákem napálil puk do jeho masky, hra je přerušena.

5:16
    Po střele Brezániho musel zasahovat Slovák a raději podržel puk na vhazování.

3:18
    Uběhlo něco přes minutu a je vyrovnáno! Bobři využili situace, kdy Vsetín špatně střídal a dostali se do přečíslení. Po střele Ševčíka se k dorážce téměř do prázdné brány dostal JAKUB VOZNICA a je to 1:1. Asistence: Robin Ševčík, David Varga.

2:15
    Domácí využívají přesilovou hru! Po střele od modré v podání Mečiara se touš odrazila od zadního mantinelu před Slováka, kde stál připravený JAN PODEŠVA a z bezprostřední blízkosti otevírá skóre. Asistence: Tomáš Mečiar, Mário Brezáni.

0:55
    Adam Mikšovský vypálil tvrdou ránu na Slováka, ale ten byl pozorný, navíc se bude vylučovat.

1:01
    Zdeněk Sadil (VAL) je vyloučen na dvě minuty za hákování a Vsetín si zahraje první přesilovou hru.

00:01

VHK Vsetín: Plšek (Hromada) - Farda, Vrba, Vodák, Tichý, Mečiar, Žabčík, Tesařík - Zúbek, Vaněk, Vítek, Kajaba, Korčák, Mikšovský, Kubo, Podešva, Brezáni.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) - Sadil, Heča, Mikel, Vajda, Zábojník, Kolovratník, Mir. Varga, Novosad, Prycl, Dav. Varga, Ševčík, Voznica, Knebl, Šoula, Coufal.

Rozhodčí: .

Dobré odpoledne ze zimního stadionu na Lapači. V rámci přípravy se dnes střetne domácí Vsetín s Valašským Meziříčím. Jde o druhý vzájemný duel mezi těmito soupeři. První se odehrál na ledě dnešních hostů a Bobři v něm zvítězili 6:2. Jak to bude dnes? To se dozvíme už za chvíli, protože za několik okamžiků zápas odstartuje. Pojďme se podívat na sestavy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 3. Podešva (Mečiar, Brezáni), 14. Mikšovský (Kajaba, Vodák), 17. Podešva (Brezáni, Kubo), 27. Podešva (Kajaba), 56. Tichý (Korčák, Zúbek) - 4. Voznica (Ševčík, Varga D.), 11. Ševčík, 38. Ševčík (Zábojník), 57. Knebl (Vajda)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) - Farda, Vrba, Vodák, Tichý, Mečiar, Žabčík, Tesařík - Zúbek, Vaněk, Vítek, Kajaba, Korčák, Mikšovský, Kubo, Podešva, Brezáni.

Rozhodčí: Dobeš - Kurtin, Laczko