Pardubice – Sparta 3:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Poprad 3:5 (kon.) | Vítkovice – Piešťany 4:2 (kon.)
Slavia – Ústí n/L 8:0 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:2 (kon.) | Přerov – Havířov 0:4 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 1:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 2:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:4 (3:2, 1:1, 1:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Pátek 07.09.2012, 18:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Přípravné zápasy

57:58
    Úplně zbytečný faul Robina Ševčíka (VAL), který ve středním pásmu podrazil Podešvu a bude pykat na dvě minuty za podražení.

57:09
    Vítek se dostal do samostatného úniku a Jan Heča (VAL) musel faulovat, 2 minuty, sekání.

56:14
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Bobři bleskurychle snižují! Střílenou přihrávku od modré tečoval těsně před Plškem MAREK KNEBL. Asistence: Radovan Vajda.

55:59
    Vsetín vstřelil branku!
    Je to 5:3! Jednoduchou, ale efektivní souhru vymyslel Korčák, který našel zpoza brány před Slovákem najíždějícího JURAJE TICHÉHO a ten propálil Slováka. Asistence: Jiří Korčák, František Zúbek.

55:15
    Robin Ševčík má chuť, doslova proletěl kolem vsetínské obrany a natlačil se před Plška, který efektivním zákrokem holí vypíchl jeho pokus do bezpečí.

54:05
    Brezáni dostal přihrávku od Podešvy před Slováka, ale pokus z první nebyl nejšťastnějším řešením, jelikož mu puk přeskočil hůl.

51:19
    Martin Kubo (VSE) je dnes již potřetí vyloučen na dvě minuty za hákování.

46:35
    Korčák dostal přihrávku před Slováka a zkusil zasunout puk mezi jeho betony, ale hostující gólman byl pozorný!

46:03
    Přesilovka pět na tři i pro Vsetín, Radovan Vajda (VAL) dvě minuty podražení.

45:20
    František Zúbek přihrál na druhou tyč Vaňkovi, který si počkal na pohyb gólmana, která šel k zemi a chtěl ho obkroužit a zasunout, ale nestihl to, protože k němu přistoupili obránci Valmezu.

44:22
    Vsetín si zahraje přesilovou hru, Jakub Voznica (VAL) dvě minuty, držení.

42:06
    Třetí přesilová hra Bobrů pět na tři, Martin Kubo (VSE) dostává dvě minuty za sekání.

41:45
    Přesilová hra pro Bobry, Adam Mikšovský (VSE) dostává dvě minuty za sekání.

38:00
    Valmez jde do čtyř, Martin Šoula (VAL) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

37:05
    Hostům se podařilo snížit. Zábojník přihrál na druhou tyč, kde stál ROBIN ŠEVČÍK a střelou z první překonal Plška. Asistence: Lukáš Zábojník.

36:25
    Jak se dalo čekat po několika vyloučeních Bobrů je trestáno i na druhé straně. Martin Kubo (VSE) dostává dvě minuty za faul loktem.

30:00
    Zdeněk Sadil (VAL) nešťastně v obranném pásmu trefil svou holí do obličeje Jana Podešvu a odchází na 2+2 minuty na trestnou lavici za vysokou hůl.

26:44
    Vsetín okusí další přesilovou hru. Evidentní faul v podání Jana Heči (VAL), který musel zastavit samostatný únik Vaňka, 2 minuty, nedovolené bránění.

26:29
    Hattrick v podání JANA PODEŠVY! Domácí v přesilové hře zavřeli hosty v pásmu a po několika výměnách puku se ke střele z kruhu odhodlal Podešva a propálil po zemi Slováka. Asistence: René Kajaba.

26:06
    Přesilová hra pro Vsetín, po faulu Miroslava Vargy (VAL), který dostává dvě minuty za sekání.

18:24
    Druhá přesilová hra pět na tři pro Bobry. René Kajaba (VSE) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

17:43
    Přesilová hra pro Bobry a možnost srovnat. Daniel Vaněk (VSE) odchází na dvě minuty za hákování.

16:58
    Tři mladíci nyní zařídili třetí branku Vsetína a navrátili mu opět vedení. Brezáni přebruslil hostující hráče na modré a přihrál na druhou JANOVI PODEŠVOVI, který ranou z první dává gól. Asistence: Mário Brezáni, Martin Kubo.

13:52
    Je vyrovnáno po krásné kombinaci domácího celku v přesilové hře! Tichý přihrál na modrou Vodákovi, který prodloužil na Kajabu ten z první našel na druhé tyči ADAMA MIKŠOVSKÉHO, jenž ranou z první trefil přesně prostor pod horní tyčí Slovákovy brány. Asistence: René Kajaba, Tomáš Vodák.

13:39
    I Vsetín okusí přesilovou hru pět na tři. Viktor Coufal (VAL) dvě minuty, držení.

12:16
    Nyní to bude Vsetín, kdo si zahraje přesilovou hru. Tomáš Prycl (VAL) dostává dvě minuty za hákování.

10:09
    Slabší chvilka Lukáše Plška a Valmez vede 2:1! Z pravého kruhu to zkusil střelou mezi betony ROBIN ŠEVČÍK a vsetínský gólman kapituluje podruhé. Bez asistence.

9:25
    Vsetín jde do tří! Marek Knebl ujel po levé straně a tak jej musel faulovat Jan Podešva - dvě minuty, hákování.

9:01
    Juraj Tichý (VSE) dostává dvě minuty za faul kolenem a i Bobři vyzkouší přesilovou hru.

8:21
    Velká šance Bobrů při protiútoku dva na jednoho. Voznica přihrál žabkou Davidovi Vargovi a ten ranou z první dobře vypálil, ale Plšek byl dobře postavený a i dorážku meziříčského forvarda dokázal vytěsnit.

5:47
    František Zúbek v protiútoku se krásně zbavil obránce před sebou a sám před Slovákem napálil puk do jeho masky, hra je přerušena.

3:18
    Uběhlo něco přes minutu a je vyrovnáno! Bobři využili situace, kdy Vsetín špatně střídal a dostali se do přečíslení. Po střele Ševčíka se k dorážce téměř do prázdné brány dostal JAKUB VOZNICA a je to 1:1. Asistence: Robin Ševčík, David Varga.

2:15
    Domácí využívají přesilovou hru! Po střele od modré v podání Mečiara se touš odrazila od zadního mantinelu před Slováka, kde stál připravený JAN PODEŠVA a z bezprostřední blízkosti otevírá skóre. Asistence: Tomáš Mečiar, Mário Brezáni.

1:01
    Zdeněk Sadil (VAL) je vyloučen na dvě minuty za hákování a Vsetín si zahraje první přesilovou hru.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 3. Podešva (Mečiar, Brezáni), 14. Mikšovský (Kajaba, Vodák), 17. Podešva (Brezáni, Kubo), 27. Podešva (Kajaba), 56. Tichý (Korčák, Zúbek) - 4. Voznica (Ševčík, Varga D.), 11. Ševčík, 38. Ševčík (Zábojník), 57. Knebl (Vajda)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) - Farda, Vrba, Vodák, Tichý, Mečiar, Žabčík, Tesařík - Zúbek, Vaněk, Vítek, Kajaba, Korčák, Mikšovský, Kubo, Podešva, Brezáni.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) - Sadil, Heča, Mikel, Vajda, Zábojník, Kolovratník, Mir. Varga, Novosad, Prycl, Dav. Varga, Ševčík, Voznica, Knebl, Šoula, Coufal.

Rozhodčí: Dobeš - Kurtin, Laczko