Chabarovsk – N.Novgorod 3:2 (po s.n.) | Novokuzněck – Jaroslavl 4:5 (po s.n.) | Novosibirsk – Mytišči 2:3 (po s.n.)
Omsk – Barys 4:3 (po pr.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 0:3 (kon.) | Ufa – Minsk 6:3 (kon.)
Nižněkamsk – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Kazaň – Viťaz 2:1 (kon.) | Petrohrad – Chanty-Mansijsk 7:5 (kon.)
CSKA Moskva – Riga 2:1 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 2:1 (po s.n.) | Lev – Doněck 1:0 (kon.)
Lev – Doněck 1:0 (kon.)
po s.n.
Metallurg Novokuzněck
4:5 (2:1, 1:2, 1:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Pondělí 10.09.2012, 14:00KHL

Utkání je za námi. Viděli jsme velmi vyrovnaný a pohledný hokej, ale ve finále je výhra hostů spravedlivá za jejich dnešní výkon. Jaroslavl dál nezná porážku.

Přeji hezký zbytek dne. (16:34:54)

65:00
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    NIKLAS HAGMAN dnes jako jediný v samostatných nájezdech svou šanci proměňuje a rozhoduje tak o výhře svého týmu 4:5.

Dmitrij Kagarlickij také neproměňuje a hosté mohou rozhodnout, pokud konečně dokáží proměnit svůj nájezd.

Mikelis Redlihs střílí a Lazušin chytá.

Dmitrij Megalinskij také neproměňuje, šance pro hosty.

Za hosty jede Ljudušin. Lazušin chytá!

První nájezd jedou domácí a za ně Anton Slepyšev. Minul.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:41
    Teď závar před Lazušinem! Ten raději podržel kotouč.

61:45
    Šance domácích, ale neomylný Kolesnik.

60:01

Je za námi základní hrací doba a vítěze stále neznáme. Rozhodne jej prodloužení, popřípadě samostatné nájezdy.

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a vypadá to, že se dočkáme prodloužení.

57:04

55:25
    Hosté hrají ve čtyřech.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 14. Mitrjakov, 15. Simon (Vyglazov), 31. Kagarlitskij (Bumagin, Robitaille), 53. Mereskin (Žafarjov) - 17. Kalužnyj (Redhlins), 24. Averin, 31. Apalkov (Lyudušin), 47. Hagman (Kronwall), 65. Hagman

Metallurg Novokuzněck: Klučnikov (31. Lazušin) - Loginov, Romanov, Metljuk, Arzamascev, Sopel, Megalinskij, Kuklev, Grišin - Kurepanov, Lazarev, Černik - Kagarlickij, Simon, Robitaille - Vyglazov, Mereskin, Slepyšev - Mitrjakov, Bugamin, Žafarjov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Ložkin) - Višněvsky, Lepisto, Kronwall, Pašnin, Flood, Jakovlev, Kondratěv - Hagman, Černykov, Redlihs - Petrov, Averin, Apalkov - Kručinin, Trunjov, Kalužnyj - Malcev, Jašin, Ljudušin - Kartajev.