Chabarovsk – N.Novgorod 3:2 (po s.n.) | Novokuzněck – Jaroslavl 4:5 (po s.n.) | Novosibirsk – Mytišči 2:3 (po s.n.)
Omsk – Barys 4:3 (po pr.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 0:3 (kon.) | Ufa – Minsk 6:3 (kon.)
Nižněkamsk – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Kazaň – Viťaz 2:1 (kon.) | Petrohrad – Chanty-Mansijsk 7:5 (kon.)
CSKA Moskva – Riga 2:1 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 2:1 (po s.n.) | Lev – Doněck 1:0 (kon.)
Lev – Doněck 1:0 (kon.)
Avangard Omsk
4:3 (2:0, 0:1, 1:2)
Barys Nur-Sultan
Pondělí 10.09.2012, 14:00KHL

Omsk nakonec dokázal v prodloužení udolat Astanu, když o výhře domácího celku rozhodl dobře hrající Tomáš Záborský. Domácí hráči byli dnes aktivnější a výhru si určitě zasloužili. To je z mé strany vše a těším se u dalších zápasů KHL. Přeji hezký den. (16:18:35)

63:41
    Avangard právě vstřelil branku!
    Z dalšího útoku to už ale vyšlo. Utkání rozhodl dnes skvěle hrající TOMÁŠ ZÁBORSKÝ, který se nejlépe zorientoval před brankou Astany.

62:58
    Teď se do dobré šance dostávali domácí, ale ani oni nevstřelili rozhodující branku.

61:59
    Dopředu se hnali hosté, ale skvěle opět zasáhl domácí muž v masce.

61:07
    Oba týmy pozorně brání a žádnou šanci jsme zatím ještě neviděli.

60:01

Po šedesáti minutách skončilo utkání nerozhodně 3:3 a na řadu tedy přijde prodloužení.

60:00

59:18
    Vypadá to, že v normální hrácí době vítěze nepoznáme.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Astana právě vstřelila branku!
    No tak jsem to zakřikl. Z nenápadné akce se Barys prosazuje. Vyrovnávací branku vstřelil hostující BRANDON BOČENSKI. Asistence: Nigel Dawes

57:19
    Hostům už na vyrovnání moc času nezbývá.

56:42
    Aktivní Tomáš Záborský se dostal ke střele z pravého kruhu, ale hostující brankář jeho dobrý pokus kryje.

56:17
    Bude se vhazovat po levici Poluektova.

55:24

54:58
    Do šance se dostal Bočenski, ale domácí brankář byl pozorný.

54:10
    A opět. Hosté se nemohou dostat před branku Omsku.

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 15. Bělov, 17. Pervušin, 44. Záborský (Bělov, Nestěrov), 64. Záborský - 40. Savčenko (Poliščuk), 49. Boyd, 58. Bočenski (Dawes)

Avangard Omsk: Rämö (Kuzněcov) - Škoula, Pujacs, Salmela, Bělov, Ljamin, Valentenko, Kalašnikov, Pivtsakin - Sjomin, Zaborskij, Frolov, Kurjanov, Pěrežogin, Kalinin, Pervušin, Taraťuchin, Nestěrov, Volkov, Mozer, Orlov, Záborský.
    Barys Nur-Sultan: Jeremejev (17.Poluektov) - Savčenko R., Novopašin, Litvienenko, Hutchinson, Fadejev, Grgorjev - Žalajov, Dawes, Spiridonov, Poliščuk, Alexandrov, Solarjov, Bočenski, Ruděnko, Upper, Boyd, Savčenko F.

Rozhodčí: Renn, Gofman - Raming, Misyur