Norwich – West Ham 0:0 (kon.) | Arsenal – Southampton 6:1 (kon.) | Aston Villa – Swansea 2:0 (kon.)
Fulham – West Brom 3:0 (kon.) | Manchester Utd. – Wigan 4:0 (kon.) | Queens Park – Chelsea 0:0 (kon.)
Stoke – Manchester City 1:1 (kon.) | Sunderland – Liverpool 1:1 (kon.)
Manchester United
4:0 (0:0)
Wigan Athletic
Sobota 15.09.2012, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League

Sudí Oliver dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém Manchester United zvítězil 4:0 nad Wiganem Athletic. Skóre otevřel v padesáté první minutě Scholes, za dvanáct minut se trefil Hernandez, o tři minuty později Büttner a gólovou přestřelku uzavřel v osmdesáté druhé minutě Powell. Ferguson musí být s dnešním výsledkem spokojený a se svými posilami také, protože všichni hráči, kteří do United v letním přestupovém období přišli se už střelecky prosadili. Děkuji za pozornost. (17:54:50)

90+4
    Hra po krátkém přerušení pokračuje. Wigan zahrával volný přímý kop, ale Lindegaardovu svatyni neohrozil.

90+4
    Di Santo bude ošetřen za postranní čarou.

90+3
    Hra je přerušena a Di Santo potřebuje ošetřit.

90+3
    Za faul na Di Santa vyfasoval žlutou kartu Welbeck.

90+3
    Wigan bude zahrávat rohový kop.

90+2
    Hráčem dnešního utkání se stává Büttner, jenž si dnes připsal za United debut, ve kterém přihrál na gól a jeden gól dokonce sám zaznamenal.

90
    Sudí Oliver nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Hernandez si nabíhal pro míč za obranu, ale nedokázal si jej zpracovat podle svých představ, a tak Al Habsi provede odkop od brány.

90
    Van Persie nacentroval míč na vzdálenější tyč, ale hosté se ubránili.

90
    K míči se postavil van Persie.

89
    Sudí musel uklidnit vypjatou situaci mezi Nanim a Figueroaou.

89
    Faulovaný byl Nani. Manchester United bude zahrávat volný přímý kop.

88
    Do konce řádné hrací doby zbývají necelé dvě minuty.

85
    Ferguson už je nyní spokojený, sedí na lavičce a úsměv rozdává na všechny strany.

84
    Také Nick Powell prožívá svůj debut snů, na hřišti je pouhých jedenáct minut a už si připisuje první branku za United.

82
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Hernandez podržel míč na hranici pokutového území, kde počkal, až mu doběhne NICK POWELL, jenž vynikající trefou asi z osmnácti metrů navyšuje skóre na 4:0.

81
    Van Persie našel přesnou přihrávkou Naniho, který si připravil míč na střelu a zakončil. Jeho pokus však dopadl velmi nepřesně.