Lierse – Anderlecht 1:1 (kon.) | Genk – Waasland-Beveren 1:1 (kon.) | Gent – Mechelen 0:2 (kon.)
Leuven – Waregem 0:1 (kon.) | Mons – Charleroi 2:3 (kon.) | Cercle Brugge – Lokeren 0:1 (kon.)
RAEC Mons
2:3 (1:3)
Sporting Charleroi
Sobota 15.09.2012, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Velmi zajímavé utkání, které nakonec změnu stavu nepřineslo i přes spoustu domácích šancí, tak hosté udrželi své vedení, které započalo již v 5. minutě.

Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. (21:57:47)

88
    Hosté ještě posílají na hřiště čerstvého Omara Jaruna a na lavičku si sedne dnešní hrdina Hervé Kagé.

85
    Peter Franquart dostává druhou žlutou a tak tedy červenou kartu a opouští trávník.

82
    Timmermans teď pokusem z dálky prověřil Mandandu.

77
    Domácím se začíná dařit usazovat se v útoku. Uvidíme, jestli se jim podaří vyvinout na závěr dostatečně velký tlak a něco udělat s vývojem utkání.

73
    Třetí střídání domácích. Na hřiště vbíhá čerstvý Nicolas Timmermans a odchází Matthieu Debisschop.

70
    Odchází Onur Kaya z Charleroi a přichází Abraham Kumedor.

67
    Arnor Angeli nahrazuje Zolu Matumonu.

64
    Jérémy Sapina měl teď dobrou příležitost vyrovnat, ale Mandanda míč skvele vyrazil pouze na roh, ze kterého domácí nic nevytěžili.

60
    V probíhající 60. minutě střídají hosté. Na trávník vbíhá Mohammed Aoulad a opouští jej Harlem-Eddy Gnohere.

57
    Gnohere teď prověřil Wernera z dálky, ten byl připraven.

54
    Mons právě vstřelilo branku!
    Nakonec tu skulinu domácí našli! Kontaktní gól dává JARJU MUSTAFA.

51
    Mons se snaží najít skulinu v hostující obraně, ale Charleroi zápas kontrolují.

46
    Do druhého poločasu nastupuje Perbet Jérémy a odstupuje Benjamin Nicaise.

46

Tak po neuvěřitelných 20 minutách jsme viděli zbytek poločasu celkem líný a stav skóre se zastavil na ukazateli 1:3.