Norwich – West Ham 0:0 (kon.) | Arsenal – Southampton 6:1 (kon.) | Aston Villa – Swansea 2:0 (kon.)
Fulham – West Brom 3:0 (kon.) | Manchester Utd. – Wigan 4:0 (kon.) | Queens Park – Chelsea 0:0 (kon.)
Stoke – Manchester City 1:1 (kon.) | Sunderland – Liverpool 1:1 (kon.)
Stoke City
1:1 (1:1)
Manchester City
Sobota 15.09.2012, 16:00 • Britannia Stadium • Anglická Premier League

Konec zápasu. (18:41:49)

Za pozornost Vám děkuje dnešní komentátor Tomáš Reiner, který se s Vámi pro dnešek loučí a přeje Vám příjemný zbytek víkendu. Na shledanou.

Čtyři zápasy, čtyři remízy, to je bilance Stoke City, který uhrál na Britannia Stadium nerozhodný výsledek s obhájcem titulu Manchesterem City. To nejdůležitější se odehrálo v prvním poločase, kdy padly dva góly. Po čtvrthodině hry poslal Stoke do vedení Peter Crouch, na jehož gól dokázal odpovědět přesně o 20 minut později Javi Garcia, který vstřelil svůj premiérový gól v dresu City během svého debutu. Citizens mohou litovat zahozených šancí. Hrdinou se mohl stát Edin Džeko, jenže jeho lob z poslední minuty nastavení odvrátil na brankové čáře Shawcross. Stoke City - Manchester City 1:1.

90+3
    Edin Džeko! Bosenský útočník se mohl stát hrdinou, když přeloboval vyběhnutého Begovice, jenže Stoke City dokázal zachránit na brankové čáře Shawcross.

90+2
    Javi Garcia mohl ztrhnout vítězství na stranu City, ale jeho hlavičku po rohovém kopu dokázal Begovic chytit.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Edin Džeko nahradil Mario Balotelliho.

90
    Tak přece jen se dočkal! Michael Owen nahradil Petera Crouche.

89
    Maicon předvedl nepřesnou přihrávku, ale City se vzápětí k míči vrátilo.

88
    Samir Nasri se rozhodl vypálit z dálky a donutil Begovice předvést další dobrý zákrok.

87
    Vypadá to vypadá, že Stoke zůstane i nadále remízovým králem a z úvodních čtyř duelů si odnese čtyři body za čtyři remízy.