Milevsko – Bílina 3:5 (kon.) | Kobra – Sokolov 3:4 (po pr.) | Klášterec nO – Klatovy 1:3 (kon.)
Jablonec n/N – Tábor 4:3 (po s.n.) | Řisuty – Děčín 6:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Břeclav 3:1 (kon.)
Žďár n/S – Chotěboř 3:3 (s.n.) | Kolín – Nymburk 5:6 (po s.n.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:5 (kon.)
Mor. Budějovice – Pelhřimov 2:1 (kon.)
HC Milevsko 1934
3:5 (0:2, 2:1,1:2)
HC Draci Bílina
Středa 19.09.2012, 18:002. liga skupina Západ

Hostující Bílina si odvází 3 body za vítězství 5:3. V utkání nebyla o mnoho lepším týmem, ale narozdíl od domácího celku dokázala proměnit své šance. Připisuje si tak první vítězství, domácí celek zůstává bez bodu. (20:27:10)

60:00

59:42
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Z levého kruhu nahrál před prázdnou branku Ivo Novák LADISLAVU PAULEMU pro kterého nebyl problém uklidit kotouč do branky. Asistence:Ivo Novák

58:51
    Z pravého kruhu ujížděl sám na domácího brankáře MIchal Šrámek. Pipek proti jeho střele zasáhl dobře a puk chytil.

57:17
    Draci právě vstřelili branku!
    Po chybě milevské obrany se z mezikruží trefuje přesně do horního růžku milevské branky TOMÁŠ PŘEUČIL. Asistence: Tomáš Urban

55:10
    Po krásném uvolnění Ivana Radosty střílel Michal Bláha. Branku těsně minul.

53:11
    Z pravého kruhu střílel Jan Sýbek. Brankář střelu vyrazil ramenem an břevno, od kterého se puk odrazil pryč ze hřiště.

51:46

51:20
    Přihrávkou přes brankoviště našel Tomáš Urban Lukáše Hrdličku, který netrefil prázdnou branku.

49:46
    2 minuty za zdržování hry dostává milevský Marcel Dvořák. Je tu další přesilovka 5 na 3 pro hostující tým.

49:30
    Do přečíslení 2 na 1 se dostali milevští hráči- střílel Michal Klíma, ale brankář Melichar byl připraven.

47:36
    2+2 minuty za vysokou hůl dostává Jan Sýbek.

46:12
    Z mezikruží střílel Milan Buďa. Brankář Pipek byl připraven.

43:03

40:26
    V přesilové hře 5 na 3 se střelou od modré prosazuje PETR KABELÁČ. Asistence: Milan Buďa

40:02

40:01

Druhá třetina skončila vítězstvím domácího celku 2:1. Hostující tým hraje hlavně na brejky a to mu zatim vychází. Domácí hokejisté ale hru zlepšili a třetí třetina nabízí zajímavou podívanou.

40:00

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 26. Radosta (Čunát), 38. Hamerle (Klíma), 60. Paule (Novák) - 3. Urban (Hrdlička, Śrámek), 7. Buďa (Jirkovský), 24. Urban (Buďa), 41. Kabeláč (Buďa), 58. Přeučil (Urban)

HC Milevsko 1934: Pipek (Knap),- Procházka, Srdínko,- Klíma, Cifreund,- Čunát, Dvořák,- Hlinka,- Silbernagl, Bláha, Kořánek,- Volf, Sýbek, Hamerle,- Novák, Paule, Fořt- Radosta
    HC Draci Bílina: Melichar (Brzobohatý),- Brožovský, Müller,- Kabeláč, Malovický,- Motejlek, Polák,- Hrubant, Novák, Přeučil,- Kuchyňka, Fajgl, Novák,- Urban, Hrdlička, Šrámek,- Smolík, Buďa, Jirkovský

Rozhodčí: Vokřál, Nepomucký, Žemlička