Milevsko – Bílina 3:5 (kon.) | Kobra – Sokolov 3:4 (po pr.) | Klášterec nO – Klatovy 1:3 (kon.)
Jablonec n/N – Tábor 4:3 (po s.n.) | Řisuty – Děčín 6:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Břeclav 3:1 (kon.)
Žďár n/S – Chotěboř 3:3 (s.n.) | Kolín – Nymburk 5:6 (po s.n.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:5 (kon.)
Mor. Budějovice – Pelhřimov 2:1 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Středa 19.09.2012, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vajgar přidal ve třetí třetině dva góly z hole Davida Kupce a po zásluze získává první tři body této sezóny. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:09:31)

60:00

59:18
    Ondřej Jasanský dvě minuty za podražení.

59:18
    Jasanský v šanci.

57:33
    Dělovka Josefa Mazance, z následného závaru to zkoušel ještě Martin Mařík.

56:38
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Robert Procházka vyslal do brejku DAVIDA KUPCE a ten ranou švihem nad vyrážečku přidal třetí hradecký gól. Asistence Robert Procházka.

55:39
    První hradecká formace zatlačila hosty do defenzivy. Marek Dvořák přihrál před branku z rohu kluziště DAVIDU KUPCOVI, který si rukavicí sklepl puk na led a zakončil. Asistence Marek Dvořák a Jaroslav Kocar.

54:46
    Ondřej Chmel prověřil Zelenku ranou od modré.

54:39
    Zelenka má puk v rukavici po Kocarově nahození.

52:24
    Hosté si zahrají přesilovku, Daniel Záhora dvě minuty za sekání. Trochu přísné vyloučení.

50:20
    Procházka vyslal do protiútoku Kupce s Kocarem, David Kupec chtěl tečovat puk mezi Zelenkovy betony, což se mu nepovedlo.

49:38
    Hradecká obrana si vybrala slabší chvilku, ale Truhlář toho využít nedokázal.

48:35

48:16
    Popolanský při vlastním oslabení se dral do brejku. Tupý ve spolupráci s Kubešem jeho plány zhatili.

47:57
    Vajgar se tlačil před branku a sudí vylučuje na obou stranách, za hosty Martin Dufek, na straně Vajgaru pak Jaroslav Kocar.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 26. Dvořák (Kocar), 56. Kupec (Dvořák, Kocar), 57. Kupec (Procházka) - 7. Jurča (Kurial)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka, Maryška, Ištvánik, Tupý, Chmel, Tržil, Kohút, Mazanec, Mařík, Skokan, Kocar, Kupec, Dvořák, Záhora, Tomšík, Hudler, Jasanský, Horváth, Popelka, Štěpán.
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Zelenka, Hübner - Dora, Směřička, Šaur, Dufek, Koukal, Nekoranec, Gabriška, Kurial, Jurča, Popolanský, Beneš, Bartoš, Bolfík, Lechner, Vlašic, Zháňal, Truhlář, Peslar.

Rozhodčí: M. Talpa - D. Štětina, J. Štětina