Milevsko – Bílina 3:5 (kon.) | Kobra – Sokolov 3:4 (po pr.) | Klášterec nO – Klatovy 1:3 (kon.)
Jablonec n/N – Tábor 4:3 (po s.n.) | Řisuty – Děčín 6:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Břeclav 3:1 (kon.)
Žďár n/S – Chotěboř 3:3 (s.n.) | Kolín – Nymburk 5:6 (po s.n.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:5 (kon.)
Mor. Budějovice – Pelhřimov 2:1 (kon.)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
HC Klatovy
Středa 19.09.2012, 18:00 • ZS Klášterec nad Ohří • 2. liga skupina Západ

Klášterec dnes podal velmi pěkný výkon ale nesouhranost nového týmu stála dnes domácí výhru. Klatovy po velmi dobrém výkonu tedy zvítězily 3:1 a prolomily tak prokletí které proti Klášterci trvalo 3.roky. (20:10:39)

54:39
    Vyloučen Hofmeister za údajné sekání do brankáře hostí, který však neměl puk v moci a klášterecký hráč v klidu dorážel. Velmi přísné vyloučení domácího hráče.

53:45
    Vyloučen Vizinger na dvě minuty za sekání.

53:09
    Vyloučen Žižka na dvě minuty za hrubost a ve stejném čase vyloučen Maxa na dvě minuty za sekání.

50:34
    Klášterečtí hokejisté jsou po obdržené brance jako opařeni a nic se jim nedaří.

49:15
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Klatovy bleskově využívají přesilovou hru a gól vstřelil ODNŘEJ POUSKA. Asistence Fiala Václav, Steiner Ondřej.

49:11
    Vyloučen Žižka dvě minuty za hákování.

48:00
    Klášterec spálil teď dvě obrovské šance.

46:10
    Klášterečtí teď byli dlouho v útočném pásu, brankáře Pravdu však nepřekonali.

44:49
    Nahozený puk přes celé kluziště skočil před klatovský brankářem ale ten v klidu chytá do lapačky.

43:39
    Hraje se ve velkém tempu a hra je velmi plynulá.

Václav Manojlín

Branky a nahrávky: 26. Zeman (Pozděna) - 27. Steiner, 20. Pouska (Topinka, Steiner), 50. Pouska (Fiala, Steiner)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý)-Loučka, Pozděna, Žižka, Čížek, Mašek, Dostál, Řepík, Jáchym, Miklovič, Heindl, Kalinovič, Bečvář, Škorík, Zeman, Hofmeister, Kolčava, Hartman.

HC Klatovy: Pravda(Smejkal)-Mrázek, Zeman, Herr, Martinec, Hucl, Blumentrit, Fiala, Petráček, Pouska, Tuček, Kajer, Maxa, Steiner, Baxa, Pacanda, Topinka, Pavlis, Vizinger, Čuban, Vondryska.

Rozhodčí: Knapík, Kostuba,Šulo.