Den Haag – Ajax 1:1 (kon.) | Twente – Heerenveen 1:0 (kon.) | Breda – Alkmaar 2:1 (kon.)
Eindhoven – Feyenoord 3:0 (kon.)
HFC ADO Den Haag
1:1 (1:0)
Ajax Amsterdam
Neděle 23.09.2012, 12:30 • Den Haag • Nizozemská Eredivisie

A je dobojováno. Hostům se v prvním poločase příliš nedařilo a domácí poslal zaslouženě do vedení van Duinen. Ve druhé půli byli hosté o poznání aktivnější a dočkali se i vyrovnání, když se prosadil Babel. Další šance už ale ani jeden celek nedokázal využít a utkání tak skončilo nerozhodně 1:1. Pro domácí je to cenný bod, naopak pro Ajax je to určitě ztráta. To je z mé strany vše a těším se u dalších on-line přenosů. Přeji hezký zbytek neděle. (14:18:24)

90+2
    Domácí střídají. Odešel Poepon a zahraje si Horvath.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.

90
    Ale z následného rohu nic nebylo.

89
    K míči se postavil Sulejmani, ale jeho parádní střelu perfektně vyrazil domácí brankář. Rohový kop pro Ajax.

88
    Hosté vybojovali přímý volný kop zhruba z dvaceti metrů od branky domácích, to je dobrá příležitost.

87
    Ajax nyní hodně tlačí, ale domácí zatím drží cennou remízu.

86
    Velký tlak hostů brankou nekončí. Domácí se výborně ubránili a nakonec odkopli míč daleko od své svatyně.

85
    Rohový kop pro Ajax.

84
    Další žlutou kartu uviděl hostující Moisander.

83
    Velká šance Den Haagu. Sám na hostujícího brankáře se hnal Zwinkels, ale jeho oblouček skončil těsně vedle branky!

82
    Ajax naposledy střídá. Odešel Lukoki a přišel Sulejmani.

81
    Ale z této příležitosti nic nebylo a stav utkání se tedy nemění.

80
    Domácí vybojovali přímý volný kop zhruba z 25ti metrů.

79
    Tentokrát to hosté zkusili dlouhým centrem, ale pro míč si došel domácí brankář.

78
    Ajax opět kombinuje na polovině Den Haagu.

77
    I nyní se domácí borci ubránili.

76
    Obraz hry je stále stejný. Hosté tlačí a domácí výborně brání. Proto je tedy stav utkání zatím nerozhodný.