Leverkusen – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | W. Brémy – Stuttgart 2:2 (kon.) | Hoffenheim – Hannover 3:1 (kon.)
Werder Brémy
2:2 (2:0)
VfB Stuttgart
Neděle 23.09.2012, 17:30 • Weserstadion, Bremen • Německá Bundesliga

Divácky atraktivní utkání tedy nakonec mělo nepříliš pěkný závěr. Werder v prvním poločase hře naprosto dominoval a vedl po něm o dva góly po trefách De Bruyneho s Junuzovićem. Ve druhé půli ale jako kdyby vymizel ze hřiště a nechal Traorého příchodem oživený Stuttgart hrát. Švábům se nakonec podařilo srovnat stav díky Harnikovi s Cacauem. Nic na tom nezměnily ani červené karty Harnika a Lukimyy v závěr utkání. Já vám pro dnešek děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a těším se u některého z dalších on-line přenosů. (19:26:11)

90+3

90+3
    Cacau z voleje zakončil pravděpodobně poslední akci utkání vedle.

90+3
    Traoré v ofsajdu.

90+2
    Niedermeier je naštěstí na nohou a nechá se ošetřit za postranní čárou.

90+1
    Je tu druhá červená karta utkání. Ta tentokrát za dojetí Niedermeiera patří Assani Lukimyovi. Ten na hřišti nepobyl více než dvě minuty.

90+1
    Traoré motal hlavy domácích fotbalistů u postranní čáry, nakonec se dostal s míčem mimo hrací plochu.

90+1
    Hrát se budou ještě tři minuty.

90
    Werderu se následně nevyvedla rozehrávka standardní situace.

89
    Střelce druhé branky utkání Zlatka Junuzoviće nahradil Assani Lukimya.

87
    Sokratis byl tvrdě dohrán Martinem Harnikem, jenž po druhé žluté kartě putuje předčasně do sprch.

87
    Niedermeier ale následně v šestnáctce fauloval.

86
    Sokratis za ostrý skluz zezadu do Niedermeiera dostal žlutou kartu.

86
    Harnik v ofsajdu poté, co nevyšla předávka na Niedermeiera, jenž by se řítil sám na Mielitze.

85
    De Bruyne mohl do čisté šance vysunout Arnautoviće, přihrávka ale byla moc prudká.

84
    Žlutou kartu si za ostrý zákrok na Cacau vysloužil Philipp Bargfrede.

84
    Werder se dožadoval penalty, ta ale nepřišla a následný centr Akpaly skončil u Ulreicha.

83
    Vrátit vedení zpátky na stranu Werderu mohl Gebre Selassie, volný kop Hunta ale do branky těsně před Ulreichem umístit nedokázal!

81
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    To je maximálně povedené střídání. Niedermeier si udělal prostor v šestnáctce, pak nastřelil míč na branku a CACAU přesnou tečí srovnal.