Mallorca – Valencia 2:0 (kon.) | Levante – Real Sociedad 2:1 (kon.) | Atlético – Valladolid 2:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Malaga 0:0 (kon.)
Atlético Madrid
2:1 (2:0)
Real Valladolid
Neděle 23.09.2012, 18:00 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Španělská LaLiga

A je dobojováno. Atlético Madrid porazilo Real Valladolid 2:1. Domácí poslal do vedení hezkou střelou Godin a na konci první půle zvýšil náskok z penalty Falcao. Ve druhém poločase se hosté tlačili před branku domácích a po zaváhání brankáře Courtoise snížil na rozdíl jedné branky Bueno. Další branka už ale nepadla a domácí tak vybojovali další cenné tři body. To je z mé strany vše a těším se u dalších on-line přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (19:55:35)

90+3
    Vypadá to, že domácí to už zvládnou a dnes vybojují cenné tři body.

90+2
    Valladolidu se nedaří dostat před branku domácích.

90+2
    Domácí se osvobodili dlouhým odkopem.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90+1
    Hosté se usadili na polovině domácích. Atlético se brání, jak může. Uvidíme, zda se dočkáme ještě nějaké branky.

90
    Ale z rohu nic nebylo a dopředu pospíchají hráči Valladolidu.

90
    Rohový kop pro domácí Atlético.

89
    Domácí naposledy střídají. Dohrál Costa a přišel Rodriguez.

88
    Do konce utkání zbývá už pouze pár minut, ale domácí to budou mít ještě velmi těžké, protože Valladolid nyní tlačí.

87
    Další centr do vápna Atlética odvrátila pozorná obrana.

86
    Hosté se hnali dopředu, ale jejich snažení ukončila nepřesná přihrávka.

85
    Domácí se rozhodli pro centr do vápna, ale pro míč si opět skvěle došel Jaime.

84
    Atléticu se stále daří držet míč na polovině hostů.

83
    Z hranice velkého vápna napřáhl Tiago, ale jeho slabou střelu v pohodě chytil Jaime.

82
    Domácí borci sbírají cenné vteřinky a kombinují na polovině Valladolidu.

81
    Sám před hostujícím Jaimem se zjevil Adrian, ale podle rozhodčí byl v ofsajdu a akce tedy nemohla pokračovat.

80
    Domácí drží míč, ale nedaří se jim dostat na polovinu Valladolidu. Hosté hrají nyní velmi dobře.