Děčín – Milevsko 4:3 (kon.) | Nymburk – Technika Brno 1:2 (po s.n.) | Chotěboř – Kolín 5:4 (kon.)

59:23
    Děčín urputně bojuje v obranném pásmu a snaží se vyhodit kotouč do bezpečí, zatím se mu to ale nedaří.

59:07
    Hosté hrají power play.

58:50
    Milevsko si vyžádalo oddechový čas.

58:50
    Rozhodčí posílá domácího hráče Ziku na 2 minuty za podražení a hosté tak mají velkou šanci vyrovnat.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:53
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Hosté ale bleskurychle snižují na rozdíl jediné branky. Petr Markulinec stříllí gól do odkryté klece domácích. Asistence: Jakub Bernad.

56:36
    Děčín právě vstřelil branku!
    Jenže na druhé straně ujeli v tandemu úplně osamocení Vávra s Baránkem. Prvně jmenovaný ale místo střely volil přihrávku na Baránka a ten se z první nemýlí. Asistence: Tomáš Vávra.

55:35
    Novák jel úplně sám na Lavingera a měl na holi vyrovnání. Jenže Lavinger na jeho blafák dokonale vyzrál.

54:10
    Chládek prošel do útočného pásma podél pravého mantinelu a málem ohrozil Knapa v brance. Ten se štěstím jeho nenápadnou střelu chytil.

53:25
    Medvědi jsou v plném počtu.

52:54
    Lavinger znovu pozorný po střele Urbance. Hosté mají nyní drtivý tlak v početní výhodě.

52:20
    Děčín se osvobozuje.

52:07
    Lavinger teď podržel Děčín, když na něho šla střela za střelou. Hosté se za každou cenu snaží o vyrovnání.

51:25
    Baránek 2 minuty sekání. Hosté hrají přesilovku a navíc se vhazuje v pásmu Děčína.

51:11

50:27
    Další bravurní zákrok si připisuje Knap a drží naděje svého týmu na úspěch v dnešním zápase.

50:19
    Hosté se osvobozují.

49:21
    Knap nyní bravurně likviduje nebezpečnou střelu Kaltenböcka, když se vyznamenal pohotovým semaforem.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 10. Stezka (Oliverius), 26. Hříbal (Kaltenböck), 41. Oliverius (Stezka), 57. Baránek (Vávra) - 6. Procházka (Urbanec), 23. Markulinec (Novák), 57. Markulinec (Bernad)

HC Děčín: Lavinger (Zámostný) - Stezka, Kaltenbock, Molnár, Hříbal, Nikl, Novotný, Filipovský, Oliverius, Zika, Vávra, Růžek, Baránek, Racek, Hošek, Chládek, Ticháček, Drnec, Vacek
    HC Milevsko 1934: Knap (Pipek) - Procházka, Čunát, Klíma, Cifreund, Paule, Dvořák, Hlinka, Urbanec, Król, Kořánek, Volf, Hamerle, Sýbek, Novák, Fořt, Homolka, Bernad, Markulinec, Srdínko