Omsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Barys – Novokuzněck 1:5 (kon.) | Jekatěrinburg – CSKA Moskva 0:3 (kon.)
Čeljabinsk – Lev 5:2 (kon.) | Magnitogorsk – HC Slovan 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Novosibirsk 2:3 (po s.n.)

53:57
    Kugryšev proškolil domácí obránce a nebezpečně zakončoval, Holt úspěšně zasáhnul.

40:39
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Opěr rychlý nástup do třetiny a znovu IGOR RADULOV překonal Holta a zvyšuje vedení hostů. Asistence: Pavel Dacjuk, Alexandr Radulov.

39:16
    A další domácí hráč je poslán na trestnou lavici. Mezei dostane menší trest za hrubost.

38:30
    Vyloučen Piroš za podražení a je po přesilovce.

37:32
    Opět Radulov s Dacjukem motali hlavu domácí obraně, jejich nebezpečná střela z úhlu je těsně minula horní tyčku.

37:44
    Vyloučen A.Radulov za hrubost. Příležitost domácích na snížení.

32:58
    Další výtečný zákrok Holta proti Perssonově střele.

32:05
    Holt ve větších problémech, Ljubimovův pokus končí ve výstroji domácího brankáře.

28:46
    A. Radulov kombinoval ve třetině domácích a Holt měl, co dělat, aby jeho pokus zlikvidoval.

22:32
    Nyní jsou domácí trošku aktivnější, ale jejich pokusy končí na pozorném Staňovi, Sazonovi vystavil stopku. Hezkým zákrokem.

21:36
    Tak tomu se říká bleskový nástup ze šaten. Hráč DENIS DENISOV rychle využil prozatímní nerozchytanosti Holta z přestávky a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Oleg Kvaša.

18:00
    A další velká šance zakončoval Mäenpää, Holt ho vychytal.

17:00
    Z ostrého úhlu se rozhodl vystřelit hostující Sprukts, ale Holt jeho střelu chytil výborně.

13:36
    Tentokrát je poslán na trestnou lavici hostující Kvaša za sekání holí. A Jekatěrinburgu se nabízí obrovská příležitost na vyrovnání.

06:19
    První přesilovou hry proměnují hosté ve své vedení. Gól dal ALEXANDR RADULOV, který překonává Holta. Asistence: Pavel Dacjuk.

05:20
    Vyloučen Stěpanov za sekání holí.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 7. Radulov A. (Dacjuk), 22. Denisov (Kvaša), 41. Radulov (Dacjuk, Radulov)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Holt (Borodin) - Mezei, Sokolov, Gusev, Sazonov, Stěpanov, Makarov, Menšikov - Špirko, Simakov, Straka - Piroš, Afanasenkov, Malychin - Strelcov A., Strelcov V., Čisťjakov - Usťjancev, Zavaruchin, Gimatov - Pronin.
    CSKA Moskva: Staňa (Proskurjakov) - Mäenpää, Rjasenskij, Denisov, Rylov, Sergejev, Guskov, Marčenko, Gimajev - Radulov I., Radulov A., Dacjuk - Zubov, Persson, Kvaša - Žarkov, Kugryšev, Grabovskij - Sprukts, Barbašev, Ljubimov.

Rozhodčí: Kiseljov, Ščenjov - Jelec, Lazarev