Karlovy Vary – H. Měcholupy 0:0 (kon.) | Roudnice – Sparta B 1:0 (kon.) | Králův Dvůr – Písek 5:1 (kon.)
Č. Lípa – Strakonice 2:3 (kon.) | Zápy – Převýšov 1:0 (kon.)
SK Roudnice nad Labem
1:0 (1:0)
AC Sparta Praha B
Neděle 30.09.2012, 16:30 • Fotbalový areál Pod Lipou • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

-15
    Dobrý den, dovolte, abych Vás přivítal před dnešním utkáním mezi SK Roudnice a Sparta Praha "B". Před dnešním utkáním se předvedl výběr Roudnice proti výběru Vladimíra Šmicra, kterého diváci mohli potkat po stadionu ihned po zápase. Dnešení utkání bude velmi atraktivní, jelikož se střetli 2celky, které mají stejně bodů a oba týmy předvádí útočný fotbal. Nechme se překvapit, jak toto utkání dopadne.

-3
    Rozhodčí už přivází oba kluby na hřiště. Sparťané mají své tradiční rudé dresy, Roudnice jde do zápasu ve svých modro-bílých kombinacích.

-1
    Míč vyhráli domácí Roudničtí, kteří mají výhodu úvodního výkopu.

1

1
    Domácí hned při prvním útočném naznaku ztratila míč a Sparta toho z protiútoku málem využila.

1
    První roh pro domácí.

2
    Roudnice právě vstřelila branku!

Po zahrání rohu a následném závaru v branovišti narál Brožík MICHALOVI MACHÁČKOVI, který krásným lobem přehodil Holého.

3
    Další roh pro domácí.

4
    Tentokráte domácí neohrozili bránu, ale z následné akce Holý podskočil balón a na zadní tyči číhající Brandejs mohl skórovat, nebýt jednoho ze Sparťanských obránců.

8
    První ofsajd zápasu, na straně Sparty.

10
    Gil se hnal do rychlého protiútoku, Pícha ho čistě odstavil.

12
    Domácí zahrávají další roh, ohrožení branky nepřišlo, ale domácí vybojovali aspoň přímý kop.

13
    Pícha zahrával přímý kop a Holému vyklouzl balón z rukavic a ten měl štěstí, že žádný z Roudnických nebyl poblíž, aby mohl zakončil.

15
    Nepřesnost v rozehrávce obírá Sparťanské už poněkolikáte o míč.

16
    Tribuny se slušně zaplnili, dnes si do Rounice našlo cestu dostatek lidí.

18
    Sparta poprvé zahrozila, na zadní tyči, kam mířil však nikdo z červených nebyl.

21
    Roudnice má více šancí, nyní se o střelu pokoušel Dolejš a následně i Brožík, obě střely však byli zblokovány a pro Holého snadný míč.

22
    Brožík prověřil Holého z hranice velkého vápna, ten byl bystrý a jeho střelu vyrazil.

24
    Další ze zmařených protiútoků Sparty. Míč skončil znovu na kopačkách Roudnických.

25
    Gil po souboji na vápně odkulhává směrem ke střídačce, mezitím, co jeho spoluhráči útočili.

27
    Skalák jako první prověřil Pechatého, ten měl s jeho střelou problémy, ale nadvakrát jí dokázal skolit.

28
    Po faulu na Medka je nařízen voný přímý kop z hranice velkého vápna.

28
    Centr Kratochvíla proskočili všichni hráči.

30
    Tak nakonec přeci jen Gil střídal, který se zranil při jednom ze střetů na velkém vápně. Místo něj nastoupil Macháč.

32
    Adam Jánoš vidí žlutou kartu za nafilmovaný pád.

34
    Nepřesnosti na obou stranách zapříčinili ztrátu balónu, nyní u míče Sparta.

35
    Hašek z lavičky dnes už poněkolikáte napomíná a dává instrukce svým svěřencům, naopak jeho protějšek Janeček zatím v klidu sedí na lavičce.

38
    4. ofsajd pro Spartu a znovu to byl Skalák.

39
    Sparta se uchýlila k souvislejšímu tlaku, už 2minuty svírají Roudnici na své polovině.

42
    Nepřesně rozehraný aut ze strany Roudnice přináší balón na nohy Sparty.

44
    Dolejš zkoušel nacentrovat na Macháčka, pro míč si ale skočil Holý. To byla poslední věc, co se v prvním poločase udála.

-3
    Začátek 2. poločasu se blíží, obě mužstva jsou připravena na hřišti, nyní se čeká už pouze na rozhodčí.

-2
    Ti právě teď přicházejí na hřiště a zápas může pokračovat.

46

47
    Od úvodních minut 2. poločasu jsou zatím aktivnější Sparťané.

49
    Skalák se ve vápně dostal k míči, Kratochvíl mu v pravou chvíli dokázal odkopnout míč. Roh pro Spartu.

51
    První střela 2. poločasu šla z kopaček Roudnice, střela šla ale i nad ochranné sítě za bránou.

53
    Roudničtí svým pressingem přivádí Sparťanské hráče ke ztrátám míče.

56
    Sparta i Roudnice si vytvářejí takové polo šance, vždy vyvezou míč až k soupeřově bráně, tam celá akce ale končí.

58
    Pechatý musel vytáhnout z repertoáru jeden ze svých zákroků. Jen díky jemu Roudnice stále drží těsné vedení 1:0.

59
    Na hřiště se dostal Konate, který nahradil odcházevšího Juliše.

62
    Konate poprvé ukázal velký přehled na hřišti když po ose našel volného spoluhráče, Sparta z toho však nevytěžila nic.

64
    Roudnice se ani napotřetí netrefila do prostoru 3tyčí.

67
    Další zraněný na straně Sparty. Hřiště opustil Kučera, na hřiště za něj přišel Griffiths. Poslední možnost Sparty na střídání.

69
    První střídání na straně Roudnice. Ze hřiště odchází Teplický Dolejš, na jeho místo se postavil Tomáš Kučera.

72
    Griffiths zahrál rukou uprostřed hrací plochy. Byla z toho rozepře, která se pro obě strany obešla bez žlutého trestu.

74
    Další žlutá karta pro Spartu a znovu za nafilmovaný pád ve vápně.

75
    Brožík se snažil přehodit Holého. Brožíkova střela šla vedle brány.

75
    Hlasatel oznámil, že dnešní zápas sleduje 1220diváků.

77
    Po souboji na půlce Sparty zůstal ležet Skalák. I tak standardní situaci bude zahrávat Roudnice.

79
    2. roh pro Spartu, kterou zakončoval Jirásek. Pechatý jeho střelu v klidu chytil, šla přímo do jeho náruče.

80
    Žlutý kartónek z velké blízkosti uviděl Konate.

81
    I na druhé straně padla žlutá karta. A to přesněji pro Brožíka.

83
    Hřiště opustil střelec zatím jediné branky Macháček, jeho místo převzal Petr Vobořil.

85
    Poslední střídání využívá Roudnice. Michal Doležal nahrazuje na trávníku Brožíka.

87
    Zápas se už jen dohrává, ale navrch má Sparta, i když Roudnice předvádí hezčí kombinace směrem na bránu.

88
    Střela Griffithse končí znovu v Pechatého náruči.

90
    Hybš dostává od hlavního arbitra žlutou kartu.

Roudnice spravedlivě vyhrála nejtěsnjším možným výsledkem 1:0 gólem Macháčka ze 2. minuty zápasu.

ŽK: 1-4

Děkuji za pozornost a budu tu pro Vás zase při příštím domácím zápasu 14.10. při zápase Roudnice - Kunice.

Ještě jednou děkuji a příště napočtenou! (18:18:43)