Čerepovec – Mytišči 4:0 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 1:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Úterý 02.10.2012, 18:00 • Minsk Ice Palace • KHL

59:52
    Přesně tak, ještě Kalužnij odchází na tr. lavici!

59:31
    Na trestnou lavici odchází domácí Karalahti, tím se Dinamo zbavuje šance o vyrovnání...

50:50
    Vyloučení na straně hostů, vyloučen Plotnikov.

33:20
    Vyloučení na straně hostí - odchází Amirov, domácí mají další přesilovou hru.

28:28
    Velká šance domácího Meleška, skvělý zákrok Varlamova! Teď hosty podržel!

26:40
    Za vzájemné potyčky vyloučení na obou stranách, za Dinamo Keane, za Jaroslavl Petrov, bude se pokračovat v pěti proti čtyřem.

26:22
    Poslední minuta přesilové hry domácích, na ledě Keane, Karalahti, Stas, Irgl, Platt... velká šance, ale skvělý Varlamov!!

25:25
    Redhlins hodlal tvrdým faulem srazit domácího hráče, jsou z toho dvě minuty a přesilovka pro domácí!

18:50
    ... a to důsledkem faulu českého hokejisty, Libora Pivka! Hosté mají další přesilovou hru!

16:05
    Domácí jsou již ve čtyřech...

14:50
    Další vyloučení domácích, tentokrát jde na tr. lavici Karalhti, to bude přesilovka pět na tři!

14:05
    Vyloučen další domácí hráč, hosté mají přesilovou hru.

09:09
    Domácí budou hrát přesilovou hru, na lavici putuje Jakovlev

07:21
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!

Domácí snižují díky neuvěřitelné střele ANDREJE STASE, který propálil Varlamova z velkého úhlu! Asistence: Irgl, Frogren.

04:27
    Jaroslavl právě vstřelila branku!

Domácím se vůbec nedaří, dostávají druhou branku, kterou střílí NIKLAS HAGMAN! Jaroslav ve o dva góly! Asistence: Kalužnij

01:36

Hosté využívají přesilovou hru díky SERGEJI PLOTNIKOVI a ujímají se vední v zápase! Asistence: Anisimov.

00:56
    Vyloučen domácí hráč Jonas Frogren, domácí budou hrát v oslabení.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Stas (Irgl, Frogren) - 2. Plotnikov (Anisimov), 5. Hagman (Kalužnij)

HC Dinamo Minsk: Rinne (Šaljapňov) - Frogren, Karalahti, Platt, Stapleton, Laine - Krajíček, Denisov, Keane, Irgl, Stas - Čarnavok, Murphy, Pivko, Linglet, Kitarov - Nohačov, Linglet, Kulakov, Drozd
    Lokomotiv Jaroslavl: Varlamov (Kolesnik) - Kronwall, Flood, Kalužnij, Redlihs, Hagman - Višnevskij, Amirov, Černikov, Petrov, Averin - Jakovlev, Kondraťev, Kozlov, Plotnikov - Kulikov, Galimov, Maltsev, Ljuduchin

Rozhodčí: Belyayev, Karabanov - Kuchava, Novikov