Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (po pr.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Třebíč – Beroun 3:0 (kon.)
Ústí n/L – Písek 7:2 (kon.) | Hr. Králové – Šumperk 6:1 (kon.) | Kadaň – Most 3:5 (kon.)
Olomouc – Mladá Boleslav 2:3 (po s.n.)
Královští lvi Hradec Králové
6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 03.10.2012, 18:001. liga (ČR)

57:47
    Před brankovištěm se vzápětí pustili do souboje Jan Berger s Petrem Geweisem a oba si ještě zchladí hlavy u časoměřičů. Oba dvě minuty za hrubost.

56:44
    Čilý pohyb Víta Budínského se navíc postaral o trest pro Jana Tesaříka za vražení na hrazení.

53:57
    Hradecká posila Martin Šagát si poprvé v kariéře vyzkouší, jaké to je sedět na domácí straně místní trestné lavice. Dvě minuty za podražení.

47:08
    Hosté dostanou šanci ještě upravit skóre, Milan Valášek se provinil nedovoleným bráněním.

44:29
    Hradec bude hrát výhodnou přesilovku čtyři na tři. Vladimír Cink si vysloužil menší trest za podražení.

43:53
    Vyloučení na obou stranách. David Roupec pyká za sekání, Karel Plášek za krosček.

33:03
    Lukáš Finsterle nesmyslně narazil na mantinel jednoho ze šumperských hokejistů, který ale snad bude v pořádku. Jde buď o Matěje Blinku, nebo Denise Kindla. Pro hradeckého útočníka z toho plyne trest na 5 minut plus do konce utkání.

26:57
    Hradec bude hrát více než minutu a půl dvojnásobnou přesilovku! Petr Geweise zasáhl Kubicu vysokou hokejkou a doplní svého spoluhráče za katrem.

26:33
    Vladimír Cink - 2 minuty za podražení.

22:34
    Michal Skoumal byl ihned po buly zasažen do obličeje a rozhodčí po vzájemné diskusi posílají na trestnou Michala Tvrdíka s menším trestem. Další přesilovka pro Šumperk.

20:20
    Hned po příchodu z kabin jde na první početní výhodu zápasu Šumperk. Jakub Kania - 2 minuty za podražení.

14:04
    Hradečtí navíc dostávají výhodu přesilové hry. Matěj Blinka - 2 minuty za sekání.

09:12
    První vyloučení zápasu je vzájemné. Karel Plášek i Zdeněk Čáp pykají na dvě minuty za hrubost. 4 na 4

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 5. Švagrovský (Tvrdík, Moskal), 9. Budínský (Haluza), 14. Valášek (Budínský, Haluza), 29. Tvrdík (Haluza, Šagát), 37. Říha, 50. Valášek (Berger) - 2. Červenka (Sedlák)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Čížek, Kania, Karlíček, Hendrich, Roupec, Chmelíř, Čáp – Švagrovský, Tvrdík, Moskal – Šagát, Říha, Kubica – Budínský, Haluza, Valášek – Finsterle, Macháň, Berger – Půlpán. Trenér: Martin Hosták.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Novotný, Holík, Suchý, Sedlák, Gewiese, Tesařík, Vrána, Pastor – Plášek, Staněk, Vrdlovec – Červenka, Hulva, Haas – Blinka, Skoumal, Cink – Stoklasa, Kindl, Rufer. Trenér: Radek Kučera.

Rozhodčí: Hejduk – Zídek, Kotlík.