Jihlava – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Třebíč – Šumperk 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Hr. Králové – Kadaň 1:2 (po s.n.) | Olomouc – Most 2:0 (kon.) | Písek – Beroun 0:2 (kon.)
po s.n.
Královští lvi Hradec Králové
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Sportovní klub Kadaň
Pondělí 15.10.2012, 18:001. liga (ČR)

60:46
    Kadaň si zahraje početní výhodu čtyři na tři. Lukáš Chmelíř dostane dvě minuty za hákování.

57:55
    Nikola Gajovský se doslova pověsil na Víta Budínského a tento zákrok nezůstane bez potrestání. Zmiňovaný kadaňský hráč dostává dvě minuty za držení.

50:45
    Teď již avizovaný trest. Hostující Radek Hrabák dostává dvě minuty za hákování. Hradečtí fanoušci ženou své hokejisty dopředu.

46:38
    Poměr sil na ledě se znovu vyrovná. Vít Budínský až moc dotíral před brankou hostů a provinil se faulem. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

45:22
    Tomáš Schmidt sestřelil Petra Haluzu a vzhledem k tomu, že se v obličeji hradeckého útočníka vyskytla krev, kadaňský bek dostává 2+2 minuty.

44:25
    Východočeši mají možnost srovnat stav zápasu! Martin Szakal dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Co Hradečtí vymyslí?

42:31
    Kadaň si však svou početní výhodu neužila moc dlouho. Poměr sil na ledě se totiž vyrovná. K trestoměřičům putuje Petr Stoklasa, který se provinil hákováním.

41:54
    Hradečtí se budou muset opět bránit. Posedět na dvě minuty si půjde David Roupec, který je potrestán za nedovolené bránění.

37:19
    Na závěr třetiny dostanou hráči zpod Bílé věže možnost další příležitost ke skórování. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Martin Mazanec.

31:42
    Vít Budínský oslabí svůj mančaft. Hradecký hokejista totiž dostává menší trest v podobě dvou minut za hákování.

30:08
    A je tu další vyloučení, opět na straně Kadaně. Dvě minuty za sekání dostává od hlavního rozhodčího Petr Jíra.

26:39
    Hradec má k dispozici početní výhodu. Petr Macháček dostává dvě minuty za podražení, Východočeši se tak budou snažit změnit stav zápasu.

17:56
    A další trest. Kadaň jde také do tří. Filip Seman se provinil podražením, za což dostává menší trest.

17:41
    Poměr sil na ledě se vyrovná. K trestoměřičům míří Marek Račuk, jenž dostává dvě minuty za sekání.

16:23
    Kadaň si zahraje početní výhodu pět na tři. Petr Haluza oslabí svůj celek, dostává totiž dvě minuty za sekání.

15:06
    Královští lvi se budou muset opět bránit. Za vyhození kotouče mimo hrací plochu jde pykat Luděk Brož, dostává menší trest za zdržování hry.

10:28
    I Kadaň si zahraje přesilovou hru. Milan Karlíček si půjde zchladit hlavu na trestnou lavici za podražení.

02:49
    Ovšem ten samý hráč se provinil proti pravidlům. Jiří Charousek dostává dvě minuty za vysokou hůl, Hradečtí dostanou možnost početní výhody.