Jihlava – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Třebíč – Šumperk 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Hr. Králové – Kadaň 1:2 (po s.n.) | Olomouc – Most 2:0 (kon.) | Písek – Beroun 0:2 (kon.)
IHC Králové Písek
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Medvědi Beroun 1933
Pondělí 15.10.2012, 18:001. liga (ČR)

Je konec. Utkání dvou celků ze spodku tabulky končí lépe pro hosty z Berouna. Ti v Písku nepředli příliš oslnivý výkon, v důležitých momentech je ale dokázal podržel výborně naladěný brankář Furch. který si nakonec také připsal čisté konto. S přáním příjemně prožitého zbytku pondělního večera se z Písku loučí Petr Košatka. Na shledanou. (20:23:43)

60:00

59:34
    Několik neúspěšných pokusů mířících na prázdnou branku, skóre už asi dalších změn nedozná.

58:47
    Písecká branka je prázdná.

58:47
    Domácí si berou oddechový čas.

58:47
    Hosté už se snaží zápas v klidu dohrát. Zakázané uvolnění Berouna.

58:11
    Beroun právě vstřelil branku!
    Hosté přečíslili domácí obranu a po křížné přihrávce uklidil puk k bližší tyči TOMÁŠ KALÁB. Asistence: Jan Trojan.

57:37
    Bekhendové zakončení Davida Růžičky konči ve výstroji brankáře Furcha. Vhazování před branou Berouna.

57:06
    Rychlý protiútok Medvědů končí na modré útočné - ofsajd.

56:52
    Martin Heřman trefil z úhlu jen boční konstrukci branky.

56:02
    Křeč na hokejkách domácích hráčů se s přibývajícím časem stupňuje. Nyní se Písečtí nesmyslně dostali do ofsajdu.

55:00
    Začalo posledních pět minut třetí třetiny. Hosté rozehrávají puk od své branky.

54:26
    Písek hraje v plném počtu.

54:00
    Hosté už více než minutu kombinují ve třetině před Cikánkem. Nikdo se ale ke střele neodhodlal.

52:26
    Chvíle oddechu pro hosty. Slavík (PIS) - 2 minuty, faul loktem.

52:12
    Obrovský závar před berounskou brankou. Neskutečné, co všechno opět končí bez brankového úspěchu.