Jihlava – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Třebíč – Šumperk 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Hr. Králové – Kadaň 1:2 (po s.n.) | Olomouc – Most 2:0 (kon.) | Písek – Beroun 0:2 (kon.)
IHC Králové Písek
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Medvědi Beroun 1933
Pondělí 15.10.2012, 18:001. liga (ČR)

Je konec. Utkání dvou celků ze spodku tabulky končí lépe pro hosty z Berouna. Ti v Písku nepředli příliš oslnivý výkon, v důležitých momentech je ale dokázal podržel výborně naladěný brankář Furch. který si nakonec také připsal čisté konto. S přáním příjemně prožitého zbytku pondělního večera se z Písku loučí Petr Košatka. Na shledanou. (20:23:43)

60:00

59:34
    Několik neúspěšných pokusů mířících na prázdnou branku, skóre už asi dalších změn nedozná.

58:47
    Písecká branka je prázdná.

58:47
    Domácí si berou oddechový čas.

58:47
    Hosté už se snaží zápas v klidu dohrát. Zakázané uvolnění Berouna.

58:11
    Beroun právě vstřelil branku!
    Hosté přečíslili domácí obranu a po křížné přihrávce uklidil puk k bližší tyči TOMÁŠ KALÁB. Asistence: Jan Trojan.

57:37
    Bekhendové zakončení Davida Růžičky konči ve výstroji brankáře Furcha. Vhazování před branou Berouna.

57:06
    Rychlý protiútok Medvědů končí na modré útočné - ofsajd.

56:52
    Martin Heřman trefil z úhlu jen boční konstrukci branky.

56:02
    Křeč na hokejkách domácích hráčů se s přibývajícím časem stupňuje. Nyní se Písečtí nesmyslně dostali do ofsajdu.

55:00
    Začalo posledních pět minut třetí třetiny. Hosté rozehrávají puk od své branky.

54:26
    Písek hraje v plném počtu.

54:00
    Hosté už více než minutu kombinují ve třetině před Cikánkem. Nikdo se ale ke střele neodhodlal.

52:26
    Chvíle oddechu pro hosty. Slavík (PIS) - 2 minuty, faul loktem.

52:12
    Obrovský závar před berounskou brankou. Neskutečné, co všechno opět končí bez brankového úspěchu.

51:39
    Domácí vyhráli buly a Slavík střílel z vhazování. Furch sevřel puk v lapačce.

51:34
    Polodnova střela končí opět jen u Furcha. Vhazování před brankou Medvědů.

51:18
    Špatná rozehrávka Píseckých přináší jen icing.

50:55
    Melka ukázkově přihrál před bránu Martinu Heřmanovi, který byl sám před berounským brankářem. Ani jeho jemná teč do sítě neprošla. Výtečně Furch.

50:16
    Hosté se natlačili s pukem před branku soupeře až v závěru své početní výhody, prakticky nikdo ale Cikánka neohrozil. Makovský se vrací do hry.

49:01
    Slavík taktéž v dobré pozici, puk ale namířil hodně nepřesně.

48:23
    Frank Kučera všem ujel a hnal se sám na Furcha, bekhendovou kličku berounský brankář chytá do lapačky.

48:16
    Makovský (PIS) - 2 minuty, hákování.

46:00
    Zakázané uvolnění Berouna.

45:32
    Slavíkův bekhend končí v náruči Furcha. Písecký útočník byl teď hodně blízko.

45:12

44:59
    Na ledě zůstal ležet Tomáš Doležal, po chvíli se ale sám zvednul. Snad bude hostující forvard v pořádku.

44:15
    Další úspěšné vyhození Berounských.

43:33
    Kaláb vyhazuje puk přes všechny čáry.

43:12
    Ruprecht (BER) - 2 minuty, podražení. Další početní výhoda pro domácí.

43:06
    Hostující tým hraje v plném počtu.

42:30
    Nebezpečně vypadající přečíslení Berounských zakončil ranou švihem Meidl a Ciklánek se blýskl pohotovým zákrokem lapačkou.

41:42
    Tři střelecké pokusy domácích. Furch i nadále drží svůj tým nad vodou.

41:06
    Bude se vylučovat na straně Berouna. Jméno potrestaného hráče upřesníme později.

40:49
    Také třetí část odstartovali aktivněji domácí. Puk pod Furchem.

40:01

Ve druhé třetině měli opět více ze hry domácí hráči, celých dvacet minut se ale obešlo bez jediné branky. Do třetí části si tak Medvědi ponesou stejný náskok jako do druhého dějství. Pokračovat budeme přibližně v 19:46.

40:00

39:46
    Hosté posunuli puk do středního pásma, ve druhé třetině už se nic nestane.

39:31
    Ještě jednou se bude ve druhé třetině vhazovat, a to před brankou hostujícího Furcha.

39:01
    Cikánkova lapačka opět v akci. Tentokrát do ní zamířil puk z Trojanovy hole.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:33
    Bártovo nahození Cikánek našel v lapačce.

38:28
    Puk zašlápnut v rohu za píseckou brankou. Vhazování po levé ruce brankáře Cikánka.

37:34
    Beroun ohrozil za dvě minuty Cikánka pouze v úvodu své přesilovky. Jihočeši v plném počtu.

36:52
    Písek vytáhnul hru do útočné třetiny.

36:04
    Domácí vyhazují puk až k Furchovi.

35:40
    Ruprecht se postaral o jeden z prvních zákroků Cikánka ve druhé třetině.

35:34
    Alespoň na chvíli si Medvědi oddechnou. David Růžička (PIS) - 2 minuty, podražení.

34:41

34:11
    Kamešův pokus od modré a připravená lapačka hostujícího gólmana.

32:41
    Vaniš s Polodnou šli sami na branku, ani tentokrát se ale skóre nemění.

31:30

31:06
    Kuchejda dalším, kdo zaměstnal berounského brankáře. Nemohoucnost domácích hráčů je opravdu neskutečná.

29:56
    Růžička zkoušel švihem překvapit od modré, puk pod Furchem.

29:30
    Přesilovka pro domácí IHC. K menšímu trestu míří Aleš Klesl.

28:20
    Nejprve dorážel Šperger, trefil ale jen levý beton berounského brankáře. Po něm vyslal střelecký pokus od modré ještě Kameš, jeho střelu Furch sráží do ochranné sítě.

27:46
    Strnad pálí a Furch si připisuje další úspěšný zákrok.

27:12
    Obraz hry má pořád stejný scénář. zakázané uvolnění Berouna.

26:17
    Další závar před Furchem. Tentokrát opakovaně dorážel Kuchejda, i vleže však dokázal být hostující brankář úspěšný.

24:48
    Domácí chybovali v rozehrávce a po delší chvíli se hra přesune před Cikánka.

24:15
    Strnad přinutil Furcha k dalšímu zákroku.

23:58
    Po Kamešově střele od modré hosté opět vyklidili třetinu - další icing.

23:44
    Hosté vyhodili na zakázané uvolnění.

23:32
    Domácí stále s pukem před brankou Berounských.

22:43
    Melka sám před Furchem, neskutečné, co domácí nedokáží proměnit.

21:48
    Další krušné chvilky pro Beroun. Ležící Furch opět čaroval.

21:10
    Domácí drží na začátku druhé dějství svého soupeře pod náporem. Hned čtyři domácí hráči vyprodukovali střelu, Furch i nadále drží čisté konto.

20:24
    Domácí tým hraje v plném počtu.

20:01

První část zápasu je u konce. Více ze hry v úvodních dvaceti minutách měli hráči Písku, kteří brankáře Furcha pravidelně zásobovali, jediné branky ale docílil zatím pouze Beroun. Díky brzké trefě Bárty vedou Medvědi 1:0. Uvidíme, co přinese další průběh dnešního klání. Prostřední třetina začne přibližně v 18:54.

20:00

19:34
    Píseckým se podařilo vyhodit.

19:00
    Poslední minuta první části.

18:47
    Melka s Martinem Heřmanem ujeli do přečíslení a uháněli proti samotnému obránci Berouna. Po křížné přihrávce zakončoval po ledě druhý jmenovaný, Furch ale opět bezchybný.

18:24
    Dominik Boháč (PIS) - 2 minuty, podražení. V závěru první části čeká hosty početní výhoda.

17:24
    Slavíkova střela Furchovi vypadla z výstroje, bohužel pro domácí ale nikdo nedokázal bleskově zareagovat.

17:07
    Kamešova pumelice od modré končí v náruči jistého Furcha.

16:22
    Jihočeši vybojovali vhazování před brankou soupeře.

15:57
    Svižnější střídání mají za sebou oba týmy. Nejprve se pár vteřin hrálo před brankou Berouna, poté hosté zamířili do protiútoku, Kubeš ale přejel do útočné třetiny dříve než kotouč.

15:08
    Sedláček dvakrát nepřesně střílel z úhlu.

14:58
    Po pár vteřinách se vhazování před Furchem pro stejný důvod zopakuje.

14:47
    Puk po několika tečích opustil ledovou plochu vhazovat se bude po pravé ruce brankáře Furcha.

14:06
    Písek hosty zatlačil před jejich bránu i po návratu pátého berounského hráče na led. Furch úspěšně kryl ránu Semráda od modré čáry.

13:25
    Tým Berouna hraje v plném počtu.

13:19
    Pár vteřin před návratem Pavla do hry Písek vykázán ze třetiny pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

12:55
    Písek se chybnou přihrávkou sám o útočnou třetinu připravil.

12:25
    Obrovská mela před Furchem, ani tentokrát se ale skóre utkání nemění. Hostující gólman zalehnul puk.

11:50
    Hosté ve čtyřech.

11:55
    Boháčův pokus sražen Furchem do rohu.

11:38
    Kamešova střela od modré sražena vysoko nad berounskou branku. Vhazování před Furchem.

11:25
    Michal Pavel (BER) - 2 minuty, hákování. Hosté na půl minuty ve třech.

10:49
    Další vyhození Medvědů. Písek se pořádně ještě k puku nedostal.

10:32
    Hosté se zatím brání bez potíží.

09:50
    Domácí si zahrají druhou početní výhodu. Ruprecht (BER) - 2 minuty, podražení.

09:50
    Obrovská šance na straně Písku. Šperger se zjevil s pukem zcela sám před Furchem. Poté se dostal k dorážce ještě Melka, Furch nadvakrát proti střelám zblízka úspěšný.

08:31
    V pěti hráčích je aktivnější Písek, koncovka Jihočechů ale opět není taková, jakou by si Písečtí přáli.

07:55
    Martin Heřman vyhrál vhazování a lehkou střelou švihem vyzkoušel pozornost brankáře Furcha.

07:50
    Hosté zatím nebezpeční nejsou, nyní se jim nepovedlo ani zdárně rozehrát puk od své branky a přerušuje se pro icing.

07:12
    Písečtí získali díky střele Martina Heřmana vhazování v útočné třetině. Návrat pátého domácího hráče do hry se opět o pár vteřin přiblížil.

06:18
    Hosté hrají v plném počtu.

06:14
    Hra je čtyřech zatím sedí lépe píseckému týmu. Růžičkova rána z nápřahu ovšem končí jen v náruči berounského brankáře.

05:04
    Počet hráčů na ledě se srovná. Dvě minuty pro domácího Kameše za hákování.

04:42
    Písek zavřel hosty před jejich brankou a kombinuje.

04:18
    Tomáš Doležal (BER) - 2 minuty, sekání. Písek si zahraje početní výhodu.

03:16
    Domácí přečíslili obranu soupeře, nikdo z Jihočechů se ale ke střele neodhodlal. Následně hosté uklidili puk na icing.

02:44
    Sedláčkovi se odkryl prostor na mezikruží, jeho rána švihem sražena Furchem do sítě nad brankou.

02:23
    Písečtí opět zataženi před vlastní brankou, puk míří na zakázané uvolnění.

02:13
    Hosté jdou do vedení. JIŘÍ BÁRTA přejel s pukem modrou čáru nenápadná střela slaví úspěch. Bez asistence.

01:54
    Hošťálkova střela z kruhu a Cikánek poprvé zasahuje. Písecký gólman ukryl puk v lapačce.

01:13
    Po Kuchejdově přihrávce byl zcela sám před Furchem Melka, kotouč mu ale v rozhodující moment přeskočil hůl.

00:53
    Špatná rozehrávka Berounských a píská se icing.

00:44
    Sedláček střílel z těžkého úhlu a Furch si nechal puk pro sebe.

00:01

IHC Písek: Cikánek - Semrád, Boháč, Drtina, Kameš, Drtil, Růžička, Klement, Makovský - Strnad, Šperger, Sedláček - Kuchejda, M. Heřman, Melka - Polodna, Vaniš, Slavík - R. Heřman, Vlček, Kučera.

Medvědi Beroun 1933: Furch - Ruprecht, Kaláb, Jebavý, Přindiš, Pour, Knesl, Vítek - Vostřák, Karpov, Padělek - Klhůfek,, Doležal, Kubeš - Trojan, Hošťálek, Meidl - Palaščák, Bárta, Pavel - Plichta.

Rozhodčí: .

Příjemný pondělní podvečer. V 18:00 odstartuje v Písku souboj dvou trápících se klubů. Beroun je prakticky v totožné situaci jako Písek, pouze lepší skóre jej drží na předposlední pozici.
    Bez bodu odešli hráči Berouna z posledních čtyř zápasů. Písecké trápení trvá podstatně déle. Těžko hledat favorita pondělního duelu dvou trápících se klubů, v mírné výhodě by však alespoň co se týče statistik měl být domácí Písek.