Jihlava – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Třebíč – Šumperk 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Hr. Králové – Kadaň 1:2 (po s.n.) | Olomouc – Most 2:0 (kon.) | Písek – Beroun 0:2 (kon.)

Beroun právě vstřelil branku!
    Hosté přečíslili domácí obranu a po křížné přihrávce uklidil puk k bližší tyči TOMÁŠ KALÁB. Asistence: Jan Trojan.

52:26
    Chvíle oddechu pro hosty. Slavík (PIS) - 2 minuty, faul loktem.

52:12
    Obrovský závar před berounskou brankou. Neskutečné, co všechno opět končí bez brankového úspěchu.

50:55
    Melka ukázkově přihrál před bránu Martinu Heřmanovi, který byl sám před berounským brankářem. Ani jeho jemná teč do sítě neprošla. Výtečně Furch.

49:01
    Slavík taktéž v dobré pozici, puk ale namířil hodně nepřesně.

48:23
    Frank Kučera všem ujel a hnal se sám na Furcha, bekhendovou kličku berounský brankář chytá do lapačky.

48:16
    Makovský (PIS) - 2 minuty, hákování.

45:32
    Slavíkův bekhend končí v náruči Furcha. Písecký útočník byl teď hodně blízko.

43:12
    Ruprecht (BER) - 2 minuty, podražení. Další početní výhoda pro domácí.

41:06
    Bude se vylučovat na straně Berouna. Jméno potrestaného hráče upřesníme později.

35:34
    Alespoň na chvíli si Medvědi oddechnou. David Růžička (PIS) - 2 minuty, podražení.

32:41
    Vaniš s Polodnou šli sami na branku, ani tentokrát se ale skóre nemění.

29:30
    Přesilovka pro domácí IHC. K menšímu trestu míří Aleš Klesl.

22:43
    Melka sám před Furchem, neskutečné, co domácí nedokáží proměnit.

21:48
    Další krušné chvilky pro Beroun. Ležící Furch opět čaroval.

18:47
    Melka s Martinem Heřmanem ujeli do přečíslení a uháněli proti samotnému obránci Berouna. Po křížné přihrávce zakončoval po ledě druhý jmenovaný, Furch ale opět bezchybný.

18:24
    Dominik Boháč (PIS) - 2 minuty, podražení. V závěru první části čeká hosty početní výhoda.

11:25
    Michal Pavel (BER) - 2 minuty, hákování. Hosté na půl minuty ve třech.

09:50
    Domácí si zahrají druhou početní výhodu. Ruprecht (BER) - 2 minuty, podražení.

09:50
    Obrovská šance na straně Písku. Šperger se zjevil s pukem zcela sám před Furchem. Poté se dostal k dorážce ještě Melka, Furch nadvakrát proti střelám zblízka úspěšný.

05:04
    Počet hráčů na ledě se srovná. Dvě minuty pro domácího Kameše za hákování.

04:18
    Tomáš Doležal (BER) - 2 minuty, sekání. Písek si zahraje početní výhodu.

02:13
    Hosté jdou do vedení. JIŘÍ BÁRTA přejel s pukem modrou čáru nenápadná střela slaví úspěch. Bez asistence.