Rusko – Ázerbájdžán 1:0 (kon.) | Izrael – Lucembursko 3:0 (kon.) | Bělorusko – Gruzie 2:0 (kon.)
Andorra – Estonsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Faerské ostrovy – Irsko 1:4 (kon.)
Chorvatsko – Wales 2:0 (kon.) | Česko – Bulharsko 0:0 (kon.) | Kypr – Norsko 1:3 (kon.)
Bosna – Litva 3:0 (kon.) | Rumunsko – Nizozemsko 1:4 (kon.) | Ukrajina – Černá Hora 0:1 (kon.)
Island – Švýcarsko 0:2 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 1:0 (kon.) | Maďarsko – Turecko 3:1 (kon.)
Slovensko – Řecko 0:1 (kon.) | San Marino – Moldavsko 0:2 (kon.) | Rakousko – Kazachstán 4:0 (kon.)
Belgie – Skotsko 2:0 (kon.) | Itálie – Dánsko 3:1 (kon.) | Německo – Švédsko 4:4 (kon.)
Albánie – Slovinsko 1:0 (kon.) | Španělsko – Francie 1:1 (kon.) | Portugalsko – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Severní Makedonie
1:0 (0:0)
Srbsko
Úterý 16.10.2012, 20:30 • Philip II of Macedon National Stadium, Skopje • Kvalifikace MS (Evropa)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (22:28:18)

Utkání v rámci kvalifikační skupiny A na mistrovství světa 2014 mezi Makedonií a Srbskem rozhodla jediná branka z 60. minuty, kdy proměnil pokutový kop Agim Ibraimi. Za penaltový zákrok byl navíc vyloučen hsotující Tomović, což nahrálo Makedoncům, kteří nakonec uhájili jednobrankové vedení až do konce a možná trochu překvapivě poráží na domácím stadionu ve Skopje ambiciózní Srby 1:0.

90+5
    Už se hraje přesčas, sudí ještě zřejmě ponechá pár vteřin kvůli střídání domácích na začátku nastavení.

90+4
    Trickovski v ofsajdu.

90+4
    Lekić hlavičkoval velmi slabě do Pacovskiho rukavic.

90+3
    Georgijevskij si při svém úniku pomohl útočným faulem, hosté tak mají jednu z posledních možností s utkáním něco udělat.

90+1
    Domácí ještě provedou taktické střídání, ze hry je stažen Mirko Ivanovski, posledních pár minut si užije Stefan Ristovski.

90
    Nizozemský sudí Nijhuis nastaví v dnešním utkání 4 minuty.

89
    Hostům se nedaří dostat do nějakého tlaku, aby ještě mohli alespoň vyrovnat.

87
    Tošić rozehraje srbský roh.

86
    Domácí střídají, ze hry odchází Muhamed Demiri, jehož nahrazuje Velice Šumulikoski.

85
    Ljubomir Fejsa vypálil z hranice pokutového území pouze do připraveného Pacovskiho.

83
    V posledních minutách se přeci jen daří Makedoncům držet míč na svých kopačkách.