Rusko – Ázerbájdžán 1:0 (kon.) | Izrael – Lucembursko 3:0 (kon.) | Bělorusko – Gruzie 2:0 (kon.)
Andorra – Estonsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Faerské ostrovy – Irsko 1:4 (kon.)
Chorvatsko – Wales 2:0 (kon.) | Česko – Bulharsko 0:0 (kon.) | Kypr – Norsko 1:3 (kon.)
Bosna – Litva 3:0 (kon.) | Rumunsko – Nizozemsko 1:4 (kon.) | Ukrajina – Černá Hora 0:1 (kon.)
Island – Švýcarsko 0:2 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 1:0 (kon.) | Maďarsko – Turecko 3:1 (kon.)
Slovensko – Řecko 0:1 (kon.) | San Marino – Moldavsko 0:2 (kon.) | Rakousko – Kazachstán 4:0 (kon.)
Belgie – Skotsko 2:0 (kon.) | Itálie – Dánsko 3:1 (kon.) | Německo – Švédsko 4:4 (kon.)
Albánie – Slovinsko 1:0 (kon.) | Španělsko – Francie 1:1 (kon.) | Portugalsko – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
San Marino
0:2 (0:0)
Moldavsko
Úterý 16.10.2012, 20:30 • Stadio Olimpico di Serravalle • Kvalifikace MS (Evropa)

Moldavsko ve druhém poločase přetavilo svou aktivitu ve dvě branky. Prosadil se Dadu v 72. minutě z penalty a v 78. minutě mohl oslavit svůj gól Epureanu. San Marino ale skutečně dlouho dokázalo vzdorovat a držet remízový stav. (22:20:03)

90+3
    Utkání se už v poklidu dohrává. Domácí dnes body Moldavsku neseberou.

90+1
    Sudí nastavil tři minuty.

90
    Hosté ale nevyřešili rohový kop příliš dobře, míč má nyní už gólman Simoncini.

89
    Kombinaci Moldavska domácí odvrátili na roh. Další nebezpečí pro domácí v závěru utkání.

87
    San Marino to ještě zkouší v útoku, Gasperoni se indiviudálně prodral až do vápna, jenže nedokázal zakončit.

85
    Moldavsko v závěru utkání kontroluje hru a směřuje k zisku tří bodů do kvalifikační skupiny.

82
    Moldavsko vystřídalo. Picusceace nahradil Cebotaru.

80
    Defenziva San Marina po úvodní inkasované brance dostala povážlivou trhlinu a proti góly povzbuzeným Moldavcům se jim už nehraje příliš dobře.

78
    Moldavsko právě vstřelilo branku!
    ALEXANDRU EPUREANU technickou střelou navýšil skóre na 2:0. Gólman San Marina se natahoval marně.

77
    Z dálky to zkusil Bulgaru, ale jeho střela se mezi tyče nevešla.

76
    Hosté nyní po vstřelené brance hrají s větší lehkostí. Lépe se pohybují.

74
    Moldavsku se nyní bude lépe dýchat poté, co se dostalo do vedení.

72
    SERGEJ DADU si s penaltou poradil a střelou k tyči nedal gólmanovi Simoncinimu šanci.

72
    Nyní ale Sergej Dadu pronikl do šestnáctky a poté, co byl stažen domácím obráncem, padá k zemi. Sudí nařídil penaltu!

71
    Stále stejný obrázek. San Marino hraje většinu času bez míče, brání se a zatím mu to vychází. Nadruhou stranu Moldavci si moc šancí zatím nevypracovali.

69
    Hra je rozkouskovaná, ani jeden z týmů se nemůže dostat do tempa.

67
    Ani jeden ze soupeřů není moc kvalitní v ofenzivě. Důkazem může být i fakt, že San Marino nevstřelilo gól 23 zápasů v řadě a Moldavsko osm utkání po sobě.