Real Madrid – Celta Vigo 2:0 (kon.) | Getafe – Levante 0:1 (kon.) | Espanyol – Rayo Vallecano 3:2 (kon.)
Granada – Zaragoza 1:2 (kon.) | Osasuna – Real Betis 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Atlético 0:1 (kon.)
CA Osasuna
0:0 (0:0)
Real Betis
Neděle 21.10.2012, 19:45Španělská LaLiga

Je za námi zápas španělské Primera División mezi Osasunou a Realem Betis. K vidění byl jen hodně průměrný fotbal a remíza 0:0 je logickým vyústěním dění na hřišti. (21:35:13)

90+4
    Po rohu Lamaha si domácí přeci jen ještě poslední šanci vytvořili, ale nejprve zasáhl brankář a následně střelu zblokovala obrana.

90+4
    Tak poslední šance pro domácí. Rohový kop.

90+3
    Vypadá to, že hosté již dnešní utkání dotáhnou k bezbrankové remíze. Do konce chybí několik málo vteřin.

90+2
    Po zajímavé akci se nyní Nino chytá za hlavu, v době přihrávky od spoluhráče byl totiž v ofsajdu a z šance nic nebude.

90+1
    Nastavují se tři minuty. Domácí tak mají ještě několik desítek vteřin času, aby s výsledkem něco udělali.

90
    Již probíhá poslední minuta dnešního utkání. Hosté stále myslí hlavně na šetření času.

89
    Hosté mají vhazovat aut, ale pochopitelně nikam nepospíchají a šetří cenné vteřinky. To se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům.

88
    Hostující obrana se odkopem až na polovinu Osasuny rezolutně ubránila. Míč je teď ve středu pole.

87
    Domácí si nyní vytvořili tlak v okolí vápna soupeře. Po centru Nina ale nedokázal na levé straně míč zkrotit Lamah.

86
    Zápas je stále nerozhodný, ale skoro to vypadá, že ani jedno z mužstev nemá touhu po tom, aby zápas vyhrálo.

85
    Střídají také hráči Realu Betis. Odstupuje Juan Carlos a poslední minuty si zahraje Joel Campbell.

84
    Domácí střídají. Odešel Armenteros a nastupuje Masoud Shojaei.

83
    Následný centr mířící do brány musel chytat gólman Andrés Fernández.

82
    Navíc je tu standardka z velmi zajímavé pozice.

82
    Damià fauloval Rubéna Castra a dostává žlutou kartu.

81
    Hosté cítí, že by mohli domácí tým ještě pozlobit. Po dalším vysokém a dlouhém pasu byl nyní ale v ofsajdu Rubén Castro.

79
    Velkou šanci ke skórování měl nyní Rubén Castro, který šel sám na domácího brankáře. Chtěl ho přelobovat, ale zamířil mimo bránu.