Norimberk – Augsburg 0:0 (kon.) | Hamburg – Stuttgart 0:1 (kon.)
0:0 (0:0)
FC Augsburg
Neděle 21.10.2012, 15:30 • Stadion Nürnberg, Nürnberg • Německá Bundesliga

Děkuji za pozornost a nashledanou. (17:26:11)

Za zmínku stojí pouze desetiminutovka ve druhém poločasu, kdy hosté spálili tři vyložené šance ke skórování. I tak remíza 0:0 absolutně přesně vypovídá o obrazu hry.

Těžkou bídu nabídlo 22 fotbalistů při nedělním odpoledni. Zaplněný stadion v Norimberku odměňuje výkon obou mužstev hlasitým pískotem. Pokud by to šlo, Augsburgu i Norimberku bych za takový fotbal jeden bod odečetl.

90+2
    Zraněný Paul Verhaegh musí z trávníku, střídá ho Matthias Ostrzolek.

90
    Sudí Wolfgang Stark nastaví 2 minuty. To je ažaž... Oba týmy by už nejraději ukončily svá trápení teď.

87
    Hanno Balitsch vidí žlutou kartu.

90
    Sebastian Langkamp zastavuje náznak sóloakce Sebastiana Poltera.

89
    Pekhartův třetí nedovolený zákrok za posledních 5 minut. Tentokrát to odnesl Ragnar Klavan.

88
    Knowledge Musona v ofsajdové pasti.

86
    Hosté využívají druhou možnost ke střídání. Přichází Jan-Ingwer Callsen-Bracker, na lavičku náhradníků usedá Torsten Oehrl.

85
    Frustrovaný Tomáš Pekhart fauluje loktem. Kroutí nespokojeně hlavou, ale žlutá karta se za podobné zákroky udílet prostě a jednoduše musí.

84
    Timo Gebhart nakopává balon do vápna, ale tam hlídkuje pozorný Mohamed Amsif.

83
    Mohamed Amsif se chystá k odkopu od své branky. K dispozici dostal do domácích pořadatelů hned dva míče. No a dal si patřičně načas s výběrem toho správného. Minutka k minutce sedá...

80
    Ne, dnes to nevypadá na vítězství ani jednoho z týmů. Blíží se závěr utkání. Norimberk přestál nápor hostů v rozmezí 60. až 75. minuty. Nyní je hra vyrovnaná. Kombinuje se pouze ve středu pole.

78
    Aristide Bancé si pomohl ve výskoku loktem, poté ještě přidal směrem ke Starkovi pár neslušných poznámek a nemohl čekat nic jiného než žlutou odměnu.

77
    Domácí rychle střídají. Ze hřiště odchází Mike Frantz, kterého nahrazuje Sebastian Polter.