Slovácko B – Rosice 5:2 (kon.) | Ostrava B – Zlín B 1:0 (kon.) | Zábřeh – Hulín 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
5:2 (2:0)
FC Slovan Rosice
Neděle 21.10.2012, 10:15 • Bělinka • Moravskoslezská fotbalová liga

Slovácko i ve druhém poločase diktovalo tempo hry, ale byli to hosté, kteří se dočkali snížení na 2:1 zásluhou Pšikala. Slovácko nenechalo nic v náhodě a stále pokračovalo v útočení. Odměnou jim byla třetí branka po hlavičce Kerbra. Hráči Rosic ještě jednou dokázali snížit na rozdíl jedné branky, když Pšikalovu střelu neudržel brankář Heča. Za osm minut později zúročili domácí hráči svoji převahu další brankou Svízely. Dvě minuty před koncem zápasu se trefil ještě Szmek a upravil tak konečné skóre na 5:2. (12:16:08)

90
    Druhá půle bude nastavena o jednu minutu.

88
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Lukáš se uvolnil po pravé straně a našel přesnou přihrávkou nabíhajícího RADKA SZMEKA, který akci zakončil střelou k tyči do protipohybu brankáře Lengála.

87
    Dnešní utkání sleduje 95 diváků.

86
    Dvojité střídání hostů. Oprchala nahradil Buriánek a Krhůta vystřídal Touška.

82
    Trávník zahrával rohový kop, obrana Rosic si se standardní situací poradila, míč odvrátila jen do těsné blízkosti velkého vápna, odražený míč se dostal na kopačky Trávníka, který vystřelil krásnou střelu a orazítkoval břevno hostující branky.

78
    V pokutovém území míč přiťukl Lukáš svému spoluhráči Kerbrovi, jehož zpětná přihrávka našla JAKUBA SVÍZELU, který míč vystřelil do protipohybu brankáře Lengála.

78
    Žlutou kartu viděl střídající Svízela.

72
    Rosice právě vstřelily branku!
    JAN PŠIKAL běžel osamocen proti obráncům Slovácka. V ty chvíli ho nejspíše napadlo fotbalové přísloví " Když nevíš co s míčem, vystřel'' a tak se i stalo. JAN PŠIKAL napřáhl z dálky, brankář Heča nedokázal si s jeho střelou poradit, míč jen ztlumil a ten skončil až za brankovou čárou.

71
    Slovácko poprvé vystřídalo. Kapitána Šturmu nahradil Svízela.

70
    Z dalšího rohového kopu se už Slovácko prosadilo. Trávník našel v pokutovém území hlavu MILANA KERBRA a ten nedal brankáři Lengálovi šanci.

68
    Z rohového kopu mohl zahrozit hlavičkou Hofmann, ale branku přestřelil.

67
    Trávník přízemní střelou kolem zdi poslal míč na zadní tyč, brankář Lengál svým zákrokem podržel svůj tým a míč vyrazil na rohový kop.

66
    Szmek byl faulován na hranici velkého vápna Rosic, a tak Slovácko bude zahrávat přímý kop.

64
    Jukl zahrával standardní situaci a posadil přesně míč na hlavu JANA PŠIKALA, který míč prodloužil až za záda překvapeného brankáře Heči.

59
    Slovácko mělo vyloženou šanci. Před pokutovým územím Kerbr míč přihrál Trávníkovi, který jej ještě přiťukl Šturmovi. Záložník Slovácka byl úplně sám před brankářem Lengálem, ale nedokázal ho překonat.

58
    Košútův dlouhý centr na Trávníka zachytil obránce Živný.

56
    Lang pokračuje po ošetření ve hře. Lukáš zatím čeká na pokyn rozhodčího, aby mohl také zasáhnout do hry.

Tomáš Kučera

Branky: 17. Šturma, 44. Trávník, 70. Kerbr, 78. Svízela, 88. Szmek - 64. Pšikal, 72. Pšikal

Karty:   38. Šturma (SOB), 78. Svízela (SOB) - 42. Krhůt (ROS)

1.FC Slovácko B: Heča - Malý, Martykán, Trávník, Lukáš, Hofmann, Kerbr, Jeleček, Šturma (71. Svízela), Košút, Szmek
    FC Slovan Rosice: Lengál - Oprchal (86. Buriánek), Vítámvás, Pšikal, Mičko, Lang, Jukl, Selinger, Živný, Demeter, Krhůt (86. Touška)

Rozhodčí: Vojkovský - Krasula, Ogrodník