Vsetín – Opava 1:2 (po pr.) | Děčín – Sokolov 5:3 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:4 (kon.)
Přerov – Frýdek-M. 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 3:2 (po s.n.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 9:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
HK Opava
Středa 24.10.2012, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

Konec zápasu. (19:48:15)

63:40
    Opava právě vstřelila branku!
    Slezan vítězí v prodloužení 2:1! Zpoza brány procedil pod betony Plška touš PETR CHALUPA a rozhodl o dvou bodech pro Opavu. Asistence: Radek Tůma.

63:06
    Plšek chytá další pokus, který na něj tentokrát vyslal Bednárek.

62:39
    František Zúbek vypálil tvrdě od modré, ale Šafránek si jeho pokus lapačkou našel.

61:52
    Přihrávka na Vaňka byla až moc dlouhá a Vsetínu je odpískán icing.

61:36
    Bombu Radka Tůmy schytal Podešva a je přerušeno, vsetínský centr kulhá na střídačku.

60:20
    Zúbek před brankou našel Vaňka, který se v této situaci ocitl už několikrát, ale opět Šafránkovi přímo do náruče!

60:01

Po šedesáti minutách vítěze neznáme. Opava šla do vedení, ale Vsetín šťastnou brankou srovnal stav, ale další šance už se neujaly ani na jedné straně. Na řadě je prodloužení.

60:00

59:38
    Co všechno domácí nyní spálili je až neskutečné. Kajaba minul prázdnou klec, přihrávku před branku netrefil ideálně Kubo, zkrátka Vsetínu dneska štěstí nepřeje.

59:25
    Vypadá to, že se bude prodlužovat.

58:45
    Žákova rána od modré šla metr nad bránu Šafránka.

57:50
    Hraje se nahoru dolů, branka visí ve vzduchu.

56:53
    Nahození na Šafránka opavský gólman raději přikryl na vhazování.

56:13
    Icing Opavy, vhazuje se před Šafránkem.

54:27
    Vsetín vstřelil branku!
    Vteřinu po přesilové hře domácí srovnávají skóre velmi šťastnou brankou! DANIEL VANĚK objížděl branku, nahodil zpoza klece puk na Šafránka, který si jej srazil do brány. Asistence: Adam Mikšovský.

53:50
    Opava hraje dobře a osvobozuje se.

53:00
    Vsetín v ofsajdu.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 55. Vaněk (Mikšovský) - 47. Polok (Tichý), 64. Chalupa (Tůma)

VHK ROBE Vsetín: Plšek - Tesařík, Vrba, Vodák, Tichý Ju., Žák, Mečiar, Žabčík - Mikšovský, Zúbek, Vaněk, Vítek D., Dubec, Hruška O., Kubo, Podešva, Kajaba, Holík, Brezáni.
    HK Opava: Šafránek - Galvas, Tichý Jo., Tůma, Kukol, Mosler, Bednárek - Mlýnek, Džemla, Měch, Herman, Vítek J., Polok, Vlašánek, Pavelek, Wolf, Černý, Baďura, Chalupa.

Rozhodčí: Volf - Matěj, Trunečka